Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 200 m² Cena za m²: 7950 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 1500 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 146 m² Cena za m²: 8630.97 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 626 m² Ogłoszenie 1 259 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 163 m² Cena za m²: 8603.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 699 m² Ogłoszenie 1 399 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 899 m² Cena za m²: 2781.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 2070 m² Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Otwocki, 5582 m² Powierzchnia: 5582 m² Cena za m²: 80.44 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana-wielorodzinna Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1602 m² Powierzchnia: 1602 m² Cena za m²: 477.53 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 765 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Magazyny i hale, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 2175 m² Powierzchnia: 2175 m² Cena za m²: 1609.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1792 m² Powierzchnia: 1792 m² Cena za m²: 342.08 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 613 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 2362 m² Powierzchnia: 2362 m² Cena za m²: 338.7 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 800 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1809 m² Powierzchnia: 1809 m² Cena za m²: 341.07 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 617 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 3185 m² Powierzchnia: 3185 m² Cena za m²: 282.57 zł Ogrodzenie: inne Typ działki: budowlana Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 3185 m² Powierzchnia: 3185 m² Cena za m²: 298.27 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 272 m² Cena za m²: 7720.59 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1829 m² Ogłoszenie 2 100 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4551 m² Powierzchnia: 4551 m² Cena za m²: 261.48 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Magazyny i hale, Wiązowna, Otwocki, 550 m² Powierzchnia: 550 m² Powierzchnia działki: 11000 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 8 250 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 105 m² Cena za m²: 12857.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 380 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Mieszkanie, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 92 m² Powierzchnia: 92 m² Cena za m²: 9228.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Magazyny i hale, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 520 m² Powierzchnia: 520 m² Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 24 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4958 m² Powierzchnia: 4958 m² Cena za m²: 250 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 239 500 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1478 m² Powierzchnia: 1478 m² Cena za m²: 525.71 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 777 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1681 m² Powierzchnia: 1681 m² Cena za m²: 1463.41 zł Ogrodzenie: inne Typ działki: budowlana Ogłoszenie 2 460 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Cena za m²: 241 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 482 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 618 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 9303 m² Ogłoszenie 3 090 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1899 m² Powierzchnia: 1899 m² Cena za m²: 157.45 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Lokal handlowy, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 380 m² Powierzchnia: 380 m² Cena za m²: 10000 zł Liczba pomieszczeń: 6 Rynek: wtórny Ogłoszenie 3 800 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 220 m² Cena za m²: 4772.73 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Mieszkanie, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 69 m² Powierzchnia: 68.97 m² Cena za m²: 10560 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 728 323 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 15173 m² Powierzchnia: 15173 m² Cena za m²: 200 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 3 034 600 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 9130 m² Powierzchnia: 9130 m² Cena za m²: 317.63 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 900 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 899 m² Cena za m²: 2781.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 2070 m² Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 372 m² Cena za m²: 3682.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 2600 m² Ogłoszenie 1 370 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 15337 m² Powierzchnia: 15337 m² Cena za m²: 215.17 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 300 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 618 m² Cena za m²: 3556.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 4564 m² Ogłoszenie 2 198 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4739 m² Powierzchnia: 4739 m² Cena za m²: 189 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 895 671 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 156 m² Cena za m²: 18601.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 9130 m² Ogłoszenie 2 900 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 126 m² Cena za m²: 8625.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 297 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1628 m² Powierzchnia: 1628 m² Cena za m²: 161.55 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 263 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1133 m² Powierzchnia: 1133 m² Cena za m²: 233.89 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 265 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 5500 m² Powierzchnia: 5500 m² Cena za m²: 249.09 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 370 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 238 m² Cena za m²: 6976.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 1520 m² Ogłoszenie 1 659 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Otwocki, 999 m² Powierzchnia: 999 m² Cena za m²: 439.44 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 148 m² Cena za m²: 7545.52 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 148 m² Ogłoszenie 1 119 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 90 m² Cena za m²: 10444.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 940 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 560 m² Powierzchnia: 560 m² Cena za m²: 258.75 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 144 900 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Otwocki, 120 m² Powierzchnia działki: 500 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4776 m² Powierzchnia: 4776 m² Cena za m²: 410.39 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 960 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Otwocki, 167 m² Cena za m²: 6526.95 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 217 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Otwocki, 127 m² Cena za m²: 7480.31 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 410 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1390 m² Powierzchnia: 1390 m² Cena za m²: 287.77 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Otwocki, 198 m² Cena za m²: 5504.55 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 305 m² Ogłoszenie 1 089 900 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 6560 m² Powierzchnia: 6560 m² Cena za m²: 320 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 2 099 200 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1800 m² Powierzchnia: 1800 m² Cena za m²: 320 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 576 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Dom, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 134 m² Cena za m²: 8134.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 303 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 840 m² Powierzchnia: 840 m² Cena za m²: 333.33 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4042 m² Powierzchnia: 4042 m² Cena za m²: 308.02 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 1 245 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 3500 m² Powierzchnia: 3500 m² Cena za m²: 1200 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 4 200 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 4780 m² Powierzchnia: 4780 m² Cena za m²: 374.48 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1330 m² Powierzchnia: 1330 m² Cena za m²: 296.99 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna
Działka, Wiązowna, Wiązowna, Otwocki, 1868 m² Powierzchnia: 1868 m² Cena za m²: 374.73 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Wiązowna