O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | PLATINET |
| Kolor | biały |
| Długość/wysokość | 52.00 cm |
| Szerokość produktu | 14.00 cm |
| Głębokość produktu | 11.00 cm |
| Liczba punktów światła | więcej niż 12 |
| Rodzaj gwintu | zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Informacje dodatkowe | możliwość ściemniania |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 5.00 W |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A |
| Zużycie energii | 5 kwh/1000h |
| Kolekcja | Platinet Desk Lamp |
| Kod producenta | PDL20BAT |
| EAN (GTIN) | 5907595448949 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.690 kg |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81868b21-dd5e-4964-b146-1878dd4991b3
Podobne wyszukiwania
Lampki biurkowe Warszawa
 
(182)
Lampki biurkowe Szczecin
 
(54)
Lampki biurkowe Wrocław
 
(48)
Lampki biurkowe Elbląg
 
(48)
Lampki biurkowe Kraków
 
(47)
Lampki biurkowe Łódź
 
(41)
Lampki biurkowe Bydgoszcz
 
(32)
Lampki biurkowe Częstochowa
 
(31)
Lampki biurkowe Przemyśl
 
(28)
Lampki biurkowe Białystok
 
(24)
Lampki biurkowe Gdańsk
 
(23)
Lampki biurkowe Bielsko-Biała
 
(20)
Lampki biurkowe Katowice
 
(20)
Lampki biurkowe Rzeszów
 
(19)
Lampki biurkowe Olsztyn
 
(16)
Lampki biurkowe Lublin
 
(15)
Lampki biurkowe Konin
 
(14)
Lampki biurkowe Kutno
 
(13)
Lampki biurkowe Kalisz
 
(13)
Lampki biurkowe Czechowice-Dziedzice
 
(13)
Lampki biurkowe Włocławek
 
(12)
Lampki biurkowe Ruda Śląska
 
(12)
Lampki biurkowe Racibórz
 
(12)
Lampki biurkowe Gdynia
 
(11)
Lampki biurkowe Kielce
 
(11)
Lampki biurkowe Gliwice
 
(10)
Lampki biurkowe Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Lampki biurkowe Łańcut
 
(10)
Lampki biurkowe Dębica
 
(9)
Lampki biurkowe Otmuchów
 
(8)
Lampki biurkowe Zabrze
 
(8)
Lampki biurkowe Wadowice
 
(8)
Lampki biurkowe Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Lampki biurkowe Sękocin-Las
 
(8)
Lampki biurkowe Brzeg
 
(8)
Lampki biurkowe Radom
 
(7)
Lampki biurkowe Świebodzice
 
(7)
Lampki biurkowe Międzyrzecz
 
(7)
Lampki biurkowe Suwałki
 
(7)
Lampki biurkowe Opole
 
(6)
Lampki biurkowe Dąbrówno
 
(6)
Lampki biurkowe Zamość
 
(6)
Lampki biurkowe Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Lampki biurkowe Reda
 
(6)
Lampki biurkowe Bolesławiec
 
(6)
Lampki biurkowe Tarnów
 
(6)
Lampki biurkowe Toruń
 
(6)
Lampki biurkowe Kołobrzeg
 
(5)
Lampki biurkowe Lubień Kujawski
 
(5)
Lampki biurkowe Bożewo
 
(5)
Lampki biurkowe Baranów
 
(5)
Lampki biurkowe Siemianowice Śląskie
 
(5)
Lampki biurkowe Turek
 
(5)
Lampki biurkowe Lubin
 
(5)
Lampki biurkowe Orzech
 
(5)
Lampki biurkowe Nowy Sącz
 
(5)
Lampki biurkowe Krotoszyn
 
(5)
Lampki biurkowe Giżycko
 
(5)
Lampki biurkowe Bytom
 
(5)
Lampki biurkowe Świdnica
 
(5)
Lampki biurkowe Żory
 
(5)
Lampki biurkowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Lampki biurkowe Sosnowiec
 
(5)
Lampki biurkowe Turów
 
(5)
Lampki biurkowe Ryki
 
(5)
Lampki biurkowe Komorniki
 
(5)
Lampki biurkowe Gołdap
 
(5)
Lampki biurkowe Babiak
 
(5)
Lampki biurkowe Września
 
(4)
Lampki biurkowe Pionki
 
(4)
Lampki biurkowe Łuków
 
(4)
Lampki biurkowe Wodzierady
 
(4)
Lampki biurkowe Gniezno
 
(4)
Lampki biurkowe Inowrocław
 
(4)
Lampki biurkowe Oława
 
(4)
Lampki biurkowe Krapkowice
 
(4)
Lampki biurkowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Lampki biurkowe Płock
 
(4)
Lampki biurkowe Pielgrzymowice
 
(4)
Lampki biurkowe Biała Podlaska
 
(4)
Lampki biurkowe Augustów
 
(4)
Lampki biurkowe Tczew
 
(4)
Lampki biurkowe Piła
 
(4)
Lampki biurkowe Jaworzno
 
(4)
Lampki biurkowe Nysa
 
(4)
Lampki biurkowe Babice
 
(4)
Lampki biurkowe Świdnica
 
(4)
Lampki biurkowe Charbrowo
 
(4)
Lampki biurkowe Krosno
 
(4)
Lampki biurkowe Wolin
 
(4)
Lampki biurkowe Chełmno
 
(4)
Lampki biurkowe Ciechocinek
 
(4)
Lampki biurkowe Ostrzeszów
 
(4)
Lampki biurkowe Gorlice
 
(4)
Lampki biurkowe Chorzów
 
(4)
Lampki biurkowe Pruszków
 
(4)