Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 100 m² Cena za m²: 7706.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 770 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 178.57 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 55 m² Powierzchnia: 54.5 m² Cena za m²: 7431.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 405 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 94 m² Powierzchnia: 94.26 m² Cena za m²: 5251.43 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 495 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 60 m² Powierzchnia: 60.2 m² Cena za m²: 6976.74 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 62 m² Powierzchnia: 62.3 m² Cena za m²: 4012.84 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 26 m² Powierzchnia: 25.68 m² Cena za m²: 4867.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 125 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 110 m² Cena za m²: 7435.62 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 316 m² Ogłoszenie 820 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 85 m² Cena za m²: 7857.39 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 204 m² Ogłoszenie 670 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 29 m² Powierzchnia: 29.34 m² Cena za m²: 8009.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 235 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 46 m² Powierzchnia: 45.95 m² Cena za m²: 4983.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 229 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 64 m² Powierzchnia: 63.56 m² Cena za m²: 4877.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Ogłoszenie 310 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 77 m² Powierzchnia: 77.49 m² Cena za m²: 6310.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 991 m² Powierzchnia: 991 m² Cena za m²: 338.04 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 335 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 5490.2 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 44 m² Powierzchnia: 43.6 m² Cena za m²: 6536.7 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Magazyny i hale, Bielawa, Dzierżoniowski, 12815 m² Powierzchnia: 12815 m² Cena za m²: 585.25 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 7 500 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 127 m² Cena za m²: 6763.78 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 1070 m² Powierzchnia: 1070 m² Cena za m²: 210.28 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 9000 m² Powierzchnia: 9000 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 13026 m² Powierzchnia: 13026 m² Cena za m²: 145.86 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 900 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 85 m² Cena za m²: 7857.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 204 m² Ogłoszenie 670 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Długołęka, Wrocławski, 110 m² Cena za m²: 7466.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 316 m² Ogłoszenie 820 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 64 m² Powierzchnia: 64 m² Cena za m²: 3437.5 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 51 m² Powierzchnia: 51.44 m² Cena za m²: 6220.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 70 m² Powierzchnia: 70 m² Cena za m²: 7142.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Dom, Bielawa, Dzierżoniowski, 161 m² Cena za m²: 8378.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 616 m² Ogłoszenie 1 349 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 1746 m² Powierzchnia: 1746 m² Cena za m²: 74.46 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 130 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 31 m² Powierzchnia: 31 m² Cena za m²: 7580.65 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 235 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 72 m² Powierzchnia: 72 m² Cena za m²: 5194.44 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 374 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 58 m² Powierzchnia: 58.1 m² Cena za m²: 11962.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 900 m² Powierzchnia: 900 m² Cena za m²: 500 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 1667 m² Powierzchnia: 1667 m² Cena za m²: 220.13 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 366 960 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 11850 m² Powierzchnia: 11850 m² Cena za m²: 135.02 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 7588 m² Powierzchnia: 7588 m² Cena za m²: 90.93 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 1120 m² Powierzchnia: 1120 m² Cena za m²: 160.71 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Działka, Bielawa, Dzierżoniowski, 4266 m² Powierzchnia: 4266 m² Cena za m²: 79.7 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 61 m² Powierzchnia: 61 m² Cena za m²: 4836.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 294 999 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 6862.75 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 54 m² Powierzchnia: 54.08 m² Cena za m²: 4345.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Ogłoszenie 235 000 zł Sprzedający: firma Bielawa
Mieszkanie, Bielawa, Dzierżoniowski, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Cena za m²: 5212.77 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 245 000 zł Sprzedający: firma Bielawa