Dom, Kłodzko, Kłodzki, 106 m² Cena za m²: 7082.15 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 598 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 32 m² Powierzchnia: 32.26 m² Cena za m²: 4959.7 zł Rok budowy: 1964 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 399 m² Cena za m²: 5012.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 2960 m² Ogłoszenie 1 999 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 60 m² Powierzchnia: 59.6 m² Cena za m²: 4194.63 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 124 m² Powierzchnia: 123.9 m² Cena za m²: 8071.02 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Ogłoszenie 999 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 82 m² Powierzchnia: 82 m² Cena za m²: 7926.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 1789 m² Powierzchnia: 1789 m² Cena za m²: 211.85 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 46 m² Powierzchnia: 45.97 m² Cena za m²: 5873.4 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 320 m² Cena za m²: 2184.38 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 3200 m² Liczba pokoi: 10 Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 45 m² Powierzchnia: 45.2 m² Cena za m²: 8030.97 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 363 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 87 m² Powierzchnia: 86.5 m² Cena za m²: 4855.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1909 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 23 m² Powierzchnia: 22.76 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 204 840 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 4417 m² Powierzchnia: 4417 m² Cena za m²: 747.11 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 300 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 180 m² Cena za m²: 3327.78 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1300 m² Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Biurowiec, Kłodzko, Kłodzki, 347 m² Powierzchnia: 346.82 m² Cena za m²: 3431.17 zł Liczba pomieszczeń: 14 Rynek: wtórny Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 32800 m² Powierzchnia: 32800 m² Cena za m²: 38.11 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 120 m² Cena za m²: 6575 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 556 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 789 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 44 m² Powierzchnia: 43.97 m² Cena za m²: 7141.23 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 314 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 3790 m² Powierzchnia: 3790 m² Cena za m²: 192 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 727 680 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 220 m² Cena za m²: 3409.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 216 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 1466 m² Powierzchnia: 1466 m² Cena za m²: 197.14 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 88 m² Powierzchnia: 88 m² Cena za m²: 4193.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 401 m² Cena za m²: 5612.37 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2979 m² Ogrzewanie: kominkowe Ogłoszenie 2 250 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 1286 m² Powierzchnia: 1286 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 257 200 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 10600 m² Powierzchnia: 10600 m² Cena za m²: 14.15 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 98 m² Powierzchnia: 98.4 m² Cena za m²: 3048.77 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 299 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 78 m² Powierzchnia: 77.6 m² Cena za m²: 5786.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1907 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 51 m² Powierzchnia: 50.92 m² Cena za m²: 8248.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 188 m² Cena za m²: 5313.83 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1100 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 1518 m² Powierzchnia: 1518 m² Cena za m²: 131.09 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 568 m² Powierzchnia: 568 m² Cena za m²: 167.08 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 94 900 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 137.37 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 109 900 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 56322 m² Powierzchnia: 56322 m² Cena za m²: 14.19 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 64 m² Powierzchnia: 64.1 m² Cena za m²: 9282.37 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 501 m² Powierzchnia: 501 m² Cena za m²: 297.41 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 2695 m² Powierzchnia: 2695 m² Cena za m²: 73.84 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 190 m² Cena za m²: 1836.84 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1727 m² Liczba pokoi: 8 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 177 m² Cena za m²: 4231.64 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 434 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 83 m² Powierzchnia: 83.4 m² Cena za m²: 7194.23 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 599 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 220 m² Cena za m²: 3631.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 608 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 450 m² Cena za m²: 2953.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 402 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 1 329 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 7647 m² Powierzchnia: 7647 m² Cena za m²: 40 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 305 880 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 65 m² Powierzchnia: 64.7 m² Cena za m²: 6182.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 399 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 4446.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1817 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 75 m² Powierzchnia: 75 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: elektryczne Media: prąd Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 21228 m² Powierzchnia: 21228 m² Cena za m²: 93.74 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 13081 m² Powierzchnia: 13081 m² Cena za m²: 121 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 582 801 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 9858 m² Powierzchnia: 9858 m² Cena za m²: 92 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: budowlana Ogłoszenie 906 936 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 9124 m² Powierzchnia: 9124 m² Cena za m²: 182 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 660 568 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 59 m² Powierzchnia: 58.5 m² Cena za m²: 5982.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Dom, Kłodzko, Kłodzki, 137 m² Cena za m²: 7291.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1225 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 68 m² Powierzchnia: 68 m² Cena za m²: 4705.88 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 76 m² Powierzchnia: 76 m² Cena za m²: 5644.74 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 44300 m² Powierzchnia: 44300 m² Cena za m²: 72.23 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 3 200 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 75 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Cena za m²: 108.33 zł Media: prąd Typ działki: budowlana Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Mieszkanie, Kłodzko, Kłodzki, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 4545.44 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 249 999 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 4247 m² Powierzchnia: 4247 m² Cena za m²: 68.28 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko
Działka, Kłodzko, Kłodzki, 2700 m² Powierzchnia: 2700 m² Cena za m²: 92.59 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Kłodzko