Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 60 m² Powierzchnia: 59.52 m² Cena za m²: 9223.79 zł Rok budowy: 2008 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Cena za m²: 5638.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1932 Ogłoszenie 265 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Magazyny i hale, Głogów, Głogowski, 3753 m² Powierzchnia: 3753 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 51 800 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 64 m² Powierzchnia: 63.9 m² Cena za m²: 5774.65 zł Liczba pięter budynku: 5 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 7678.57 zł Rok budowy: 1950 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 215 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 28 m² Powierzchnia: 28.29 m² Cena za m²: 8412.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 238 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 1346 m² Powierzchnia: 1346 m² Cena za m²: 126.3 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 56 m² Powierzchnia: 56.2 m² Cena za m²: 6565.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1977 Ogłoszenie 369 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 31 m² Powierzchnia: 30.7 m² Cena za m²: 5504.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 80 m² Powierzchnia: 79.85 m² Cena za m²: 1753.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 61 m² Powierzchnia: 61 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 69 m² Powierzchnia: 69 m² Cena za m²: 7898.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 545 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 11480 m² Powierzchnia: 11480 m² Cena za m²: 452.96 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 5 200 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 2187 m² Powierzchnia: 2187 m² Cena za m²: 192.04 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 36 m² Powierzchnia: 36.19 m² Cena za m²: 8400 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 303 996 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 4983.33 zł Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Dom, Głogów, Głogowski, 322 m² Cena za m²: 5589.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 208 m² Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Magazyny i hale, Głogów, Głogowski, 10251 m² Powierzchnia: 10251 m² Rok budowy: 2022 Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 163 400 zł Sprzedający: firma Głogów
Magazyny i hale, Głogów, Głogowski, 6120 m² Powierzchnia: 6120 m² Rok budowy: 2022 Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 97 552 zł Sprzedający: firma Głogów
Magazyny i hale, Głogów, Głogowski, 2880 m² Powierzchnia: 2880 m² Rok budowy: 2022 Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 47 257 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 65 m² Powierzchnia: 65 m² Cena za m²: 5692.31 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Cena za m²: 5317.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Ogłoszenie 335 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 5431.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 239 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 58 m² Powierzchnia: 57.6 m² Cena za m²: 6076.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 31 m² Powierzchnia: 31.4 m² Cena za m²: 6592.36 zł Rok budowy: 1985 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 207 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 5896 m² Powierzchnia: 5896 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 884 400 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 3600 m² Powierzchnia: 3600 m² Cena za m²: 120 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: inna Ogłoszenie 432 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 2187 m² Powierzchnia: 2187 m² Cena za m²: 182.44 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 52 m² Powierzchnia: 52.46 m² Cena za m²: 8863.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 52 m² Powierzchnia: 52 m² Cena za m²: 4788.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 39 m² Powierzchnia: 38.94 m² Cena za m²: 4340.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Dom, Głogów, Głogowski, 174 m² Cena za m²: 4017.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 573 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 64 m² Powierzchnia: 63.9 m² Cena za m²: 6040.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 386 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 89 m² Powierzchnia: 88.62 m² Cena za m²: 5754.91 zł Rok budowy: 1950 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 510 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Dom, Głogów, Głogowski, 342 m² Cena za m²: 4385.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 147 m² Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 67 m² Powierzchnia: 67 m² Cena za m²: 5820.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 46 m² Powierzchnia: 46.2 m² Cena za m²: 5606.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 52 m² Powierzchnia: 51.6 m² Cena za m²: 6569.77 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 5813.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 45 m² Powierzchnia: 44.58 m² Cena za m²: 7200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 320 976 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 42 m² Powierzchnia: 41.75 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 317 300 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 45 m² Powierzchnia: 44.87 m² Cena za m²: 7200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 323 064 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 30 m² Powierzchnia: 29.74 m² Cena za m²: 7400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 220 076 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 42 m² Powierzchnia: 42.13 m² Cena za m²: 7300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 307 549 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 60 m² Powierzchnia: 59.98 m² Cena za m²: 7100 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 425 858 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 45 m² Powierzchnia: 44.56 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 334 200 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 59 m² Powierzchnia: 59.39 m² Cena za m²: 7400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 439 486 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 59 m² Powierzchnia: 59.36 m² Cena za m²: 7400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 439 264 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 44 m² Powierzchnia: 44.47 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 333 525 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 32 m² Powierzchnia: 31.8 m² Cena za m²: 5566.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 177 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 54 m² Powierzchnia: 53.69 m² Cena za m²: 8176.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 86 m² Powierzchnia: 85.7 m² Cena za m²: 6767.79 zł Rok budowy: 1998 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Cena za m²: 7777.78 zł Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Dom, Głogów, Głogowski, 285 m² Cena za m²: 5263.16 zł Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 181 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Komercyjne, Głogów, Głogowski, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Ogłoszenie 20 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 48 m² Powierzchnia: 48.3 m² Rok budowy: 1985 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 350 zł Sprzedający: firma Głogów
Działka, Głogów, Głogowski, 1346 m² Powierzchnia: 1346 m² Cena za m²: 126.3 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 68 m² Powierzchnia: 67.5 m² Cena za m²: 5481.48 zł Rok budowy: 1950 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Magazyny i hale, Głogów, Głogowski, 660 m² Powierzchnia: 660 m² Cena za m²: 680.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Głogów
Mieszkanie, Głogów, Głogowski, 51 m² Powierzchnia: 51.2 m² Cena za m²: 5585.94 zł Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 286 000 zł Sprzedający: firma Głogów