Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 38 m² Powierzchnia: 37.7 m² Cena za m²: 11750.48 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 442 993 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 53 m² Powierzchnia: 53.04 m² Cena za m²: 10874.53 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 576 785 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 52 m² Powierzchnia: 51.91 m² Cena za m²: 10757.14 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 558 403 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 66 m² Powierzchnia: 66.2 m² Cena za m²: 11410.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 755 396 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 105 m² Cena za m²: 8569.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 899 849 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 43 m² Powierzchnia: 42.52 m² Cena za m²: 11425.02 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 485 792 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 134 m² Cena za m²: 8208.96 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 197 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 105 m² Cena za m²: 8561.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 898 999 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 55 m² Powierzchnia: 55.16 m² Cena za m²: 10652.28 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 587 580 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 56 m² Powierzchnia: 55.78 m² Cena za m²: 11401.61 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 635 982 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 94 m² Cena za m²: 10533.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 96 m² Ogłoszenie 995 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 40 m² Powierzchnia: 39.71 m² Cena za m²: 12114.25 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 481 057 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 42 m² Powierzchnia: 41.64 m² Cena za m²: 11447.14 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 476 659 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 56 m² Powierzchnia: 56.22 m² Cena za m²: 10743.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 604 003 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 53 m² Powierzchnia: 53.27 m² Cena za m²: 10872.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 579 175 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 56 m² Powierzchnia: 55.78 m² Cena za m²: 11233.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 626 616 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 60 m² Powierzchnia: 59.76 m² Cena za m²: 10569.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 631 604 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 40 m² Powierzchnia: 39.71 m² Cena za m²: 12217.65 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 485 163 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 66 m² Powierzchnia: 66.2 m² Cena za m²: 11495.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 761 006 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 43 m² Powierzchnia: 42.52 m² Cena za m²: 11744.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 499 375 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 146 m² Cena za m²: 6500.17 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 146 m² Cena za m²: 6773.86 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 70 m² Powierzchnia: 70.34 m² Rok budowy: 2021 Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 70 m² Powierzchnia: 70.34 m² Cena za m²: 14567.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 1 024 700 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 59 m² Powierzchnia: 59 m² Cena za m²: 9990 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 589 410 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 139 m² Cena za m²: 8625.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 220 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Dom, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 94 m² Cena za m²: 10533.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 93 m² Ogłoszenie 995 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Mieszkanie, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 134 m² Powierzchnia: 134.09 m² Cena za m²: 6704.45 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Działka, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 6026 m² Powierzchnia: 6026 m² Cena za m²: 398.27 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 400 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Działka, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 7831 m² Powierzchnia: 7831 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 132 400 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna
Działka, Święta Katarzyna, Siechnice, Wrocławski, 2182 m² Powierzchnia: 2182 m² Cena za m²: 494.96 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 080 000 zł Sprzedający: firma Święta Katarzyna