Działka, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 5338 m² Powierzchnia: 5338 m² Cena za m²: 181.61 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 969 450 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Działka, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 19380 m² Powierzchnia: 19380 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 907 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Cena za m²: 5413.04 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 86 m² Cena za m²: 7325.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 879 m² Ogłoszenie 630 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 70 m² Cena za m²: 8571.41 zł Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 50 m² Ogrodzenie: murowane Ogłoszenie 599 999 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 44 m² Powierzchnia: 44.25 m² Rok budowy: 2006 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 52 m² Powierzchnia: 51.94 m² Cena za m²: 9145.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 11352.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 579 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 215 m² Cena za m²: 6274.42 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Powierzchnia działki: 280 m² Ogłoszenie 1 349 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Działka mieszkaniowo-usługowa 800m², Środa Wlkp. Powierzchnia: 800 m² Typ działki: budowlana Kanalizacja: miejska do negocjacji Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 111 m² Cena za m²: 6746.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1935 Powierzchnia działki: 702 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Działka, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 4000 m² Powierzchnia: 4000 m² Cena za m²: 100 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Magazyny i hale, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 10 800 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Magazyny i hale, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 19 900 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 233 m² Cena za m²: 5107.3 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 3000 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 9166.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 385 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Działka, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 1056 m² Powierzchnia: 1056 m² Cena za m²: 390 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 411 840 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 75 m² Cena za m²: 8418.79 zł Powierzchnia działki: 170 m² Ogrzewanie: gazowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 627 200 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 79 m² Powierzchnia: 78.8 m² Cena za m²: 7601.52 zł Liczba pięter budynku: 1 Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 54 m² Powierzchnia: 54.49 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 414 124 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Magazyny i hale, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, 380 m² Powierzchnia: 380 m² Cena za m²: 1050 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 62 m² Powierzchnia: 62 m² Cena za m²: 8370.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 519 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Działka, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 3002 m² Powierzchnia: 3002 m² Cena za m²: 443.04 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 330 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 440 m² Cena za m²: 3636.36 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2090 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 49 m² Powierzchnia: 49.2 m² Cena za m²: 6910.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 54 m² Powierzchnia: 53.62 m² Cena za m²: 7800 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 418 236 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 58 m² Powierzchnia: 58.01 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 435 075 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 58 m² Powierzchnia: 58.11 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 441 636 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 55 m² Powierzchnia: 55.09 m² Cena za m²: 7660 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 421 989 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 55 m² Powierzchnia: 54.95 m² Cena za m²: 7560 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 415 422 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 58 m² Powierzchnia: 57.96 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 434 700 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 64 m² Powierzchnia: 64.4 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 483 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 50 m² Powierzchnia: 49.96 m² Cena za m²: 7900 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 394 684 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 54 m² Powierzchnia: 54.49 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 414 124 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 64 m² Powierzchnia: 64.35 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 482 625 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 57 m² Powierzchnia: 56.84 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 431 984 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 58 m² Powierzchnia: 58.11 m² Cena za m²: 7660 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 445 123 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 57 m² Powierzchnia: 56.77 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 431 452 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 67 m² Powierzchnia: 66.79 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 500 925 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 49 m² Powierzchnia: 49.09 m² Cena za m²: 7660 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 376 029 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 55 m² Powierzchnia: 54.98 m² Cena za m²: 7560 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 415 649 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 53 m² Powierzchnia: 52.89 m² Cena za m²: 7560 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 399 848 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 63 m² Powierzchnia: 63.37 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 475 275 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 55 m² Powierzchnia: 54.52 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 414 352 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 59 m² Powierzchnia: 59.15 m² Cena za m²: 7700 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 455 455 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 56 m² Powierzchnia: 55.77 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 423 852 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 56 m² Powierzchnia: 56.28 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 427 728 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 66 m² Powierzchnia: 65.82 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 493 650 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 59 m² Powierzchnia: 59.02 m² Cena za m²: 7700 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 454 454 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 55 m² Powierzchnia: 54.99 m² Cena za m²: 7560 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 415 724 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 58 m² Powierzchnia: 58.12 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 435 900 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 56 m² Powierzchnia: 56.03 m² Cena za m²: 7800 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 437 034 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 134 m² Cena za m²: 5734.95 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 750 m² Ogłoszenie 769 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 69 m² Powierzchnia: 69.4 m² Cena za m²: 8789.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 610 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Magazyny i hale, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, 9834 m² Powierzchnia: 9834 m² Cena za m²: 1522.98 zł Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 14 977 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Średzki, 57 m² Powierzchnia: 56.95 m² Cena za m²: 7357.33 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Mieszkanie, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 61 m² Powierzchnia: 61.2 m² Cena za m²: 5882.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 360 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska
Dom, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Średzki, 69 m² Cena za m²: 8198.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 77 m² Ogłoszenie 569 000 zł Sprzedający: firma Środa Wielkopolska