Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 70 m² Powierzchnia: 70 m² Cena za m²: 19285.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 41 m² Powierzchnia: 41 m² Cena za m²: 18170.73 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 745 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 619 m² Powierzchnia: 619 m² Cena za m²: 1938.61 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 102 m² Powierzchnia: 102 m² Cena za m²: 26460.78 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 2 699 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 200 m² Cena za m²: 14950 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Powierzchnia działki: 420 m² Ogłoszenie 2 990 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 107 m² Powierzchnia: 107 m² Cena za m²: 11682.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 34 m² Powierzchnia: 33.91 m² Cena za m²: 23000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 779 930 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 50 m² Powierzchnia: 50.43 m² Cena za m²: 37081.1 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 1 870 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 600 m² Cena za m²: 5250 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 354 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 150 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 18541.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 34 m² Powierzchnia: 34 m² Cena za m²: 16548.53 zł Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 562 650 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 84 m² Powierzchnia: 84 m² Cena za m²: 12720.21 zł Liczba pięter budynku: 2 Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 1 068 498 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Cena za m²: 19500 zł Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 702 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Rok budowy: 1924 Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 4 200 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2061 m² Powierzchnia: 2061 m² Cena za m²: 1300.34 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 2 680 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 32 m² Powierzchnia: 31.93 m² Cena za m²: 22700 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 724 811 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Cena za m²: 26000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1168 m² Powierzchnia: 1168 m² Cena za m²: 984.59 zł Typ działki: rolna Szerokość: 34 m Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2303 m² Powierzchnia: 2303 m² Cena za m²: 125.92 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 43 m² Powierzchnia: 43 m² Cena za m²: 24186.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Ogłoszenie 1 040 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Cena za m²: 30625 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 980 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1571 m² Powierzchnia: 1571 m² Cena za m²: 3119.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 900 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 38 m² Powierzchnia: 38.1 m² Cena za m²: 30118.11 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 1 147 500 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 812 m² Powierzchnia: 812 m² Cena za m²: 2461.82 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 999 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 93 m² Powierzchnia: 93.14 m² Cena za m²: 16051.11 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 1 495 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 636 m² Powierzchnia: 636 m² Cena za m²: 2122.64 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 100 m² Cena za m²: 13500 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 636 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1418 m² Powierzchnia: 1418 m² Cena za m²: 2715.09 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 3 850 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 360 m² Cena za m²: 5833.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 630 m² Ogłoszenie 2 100 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2500 m² Powierzchnia: 2500 m² Cena za m²: 439.6 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 099 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 34 m² Powierzchnia: 34 m² Cena za m²: 12794.12 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 435 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 700 m² Cena za m²: 11285.71 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1200 m² Ogrzewanie: biomasa Ogłoszenie 7 900 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 868 m² Powierzchnia: 868 m² Cena za m²: 426.27 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1541 m² Powierzchnia: 1541 m² Cena za m²: 188.19 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: rolna Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1550 m² Powierzchnia: 1550 m² Cena za m²: 638.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2462 m² Powierzchnia: 2462 m² Cena za m²: 487.41 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2210 m² Powierzchnia: 2210 m² Cena za m²: 542.53 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 270 m² Cena za m²: 14740.74 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 727 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 980 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 100 m² Powierzchnia: 100 m² Cena za m²: 11900 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: mieszkanie na poddaszu Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1202 m² Powierzchnia: 1202 m² Cena za m²: 407.65 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: rolna Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 323 m² Cena za m²: 5519.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 867 m² Ogłoszenie 1 780 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 98 m² Cena za m²: 22448.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 2 200 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 300 m² Cena za m²: 11663.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 520 m² Ogłoszenie 3 499 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 25000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 1 375 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 171 m² Cena za m²: 20458.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 315 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 180 m² Powierzchnia: 180 m² Cena za m²: 11666.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 2 100 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 37 m² Powierzchnia: 36.62 m² Cena za m²: 25000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 915 500 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 478 m² Cena za m²: 16297.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1951 Powierzchnia działki: 1005 m² Ogłoszenie 7 790 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 351 m² Cena za m²: 15665.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 791 m² Ogłoszenie 5 500 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 1779 m² Powierzchnia: 1778.62 m² Cena za m²: 53.41 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: leśna Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 32 m² Powierzchnia: 32.25 m² Cena za m²: 25000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 806 250 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 15500 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte Ogłoszenie 930 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 45 m² Powierzchnia: 44.7 m² Cena za m²: 22035.79 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 985 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Działka, Zakopane, Tatrzański, 2937 m² Powierzchnia: 2937 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 440 550 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 180 m² Cena za m²: 11666.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 298 m² Ogłoszenie 2 100 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Dom, Zakopane, Tatrzański, 340 m² Cena za m²: 10294.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1570 Powierzchnia działki: 1500 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 38 m² Powierzchnia: 37.52 m² Cena za m²: 23985 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 899 917 zł Sprzedający: firma Zakopane
Mieszkanie, Zakopane, Tatrzański, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Cena za m²: 21428.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Zakopane