Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 93 m² Cena za m²: 9943.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 925 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 30847 m² Powierzchnia: 30847 m² Cena za m²: 32.39 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Polkowicki, 1486 m² Powierzchnia: 1486 m² Cena za m²: 1144.01 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Magazyny i hale, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 27 m² Powierzchnia: 27 m² Rok budowy: 1980 Media: prąd Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 1 600 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 300 m² Cena za m²: 995.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 510 m² Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 11300 m² Powierzchnia: 11300 m² Cena za m²: 442.48 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 5 000 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Mieszkanie, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 33 m² Powierzchnia: 33 m² Rok budowy: 2023 Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: firma Radwanice
Mieszkanie, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 36 m² Powierzchnia: 35.67 m² Cena za m²: 10949.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 390 586 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 130 m² Cena za m²: 8404.01 zł Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1848 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Biuro, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 130 m² Powierzchnia: 130 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Biuro, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 260 m² Powierzchnia: 260 m² Liczba pomieszczeń: 7 Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 149 m² Cena za m²: 8791.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 3553 m² Ogłoszenie 1 310 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 73 m² Cena za m²: 14623.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 198 m² Ogłoszenie 1 070 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 155 m² Cena za m²: 7741.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 220 m² Cena za m²: 6090.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Powierzchnia działki: 1004 m² Ogłoszenie 1 340 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 1214.29 zł Ogrodzenie: betonowe Media: prąd Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 394 m² Cena za m²: 5558.38 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 955 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 190 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 10000 m² Powierzchnia: 10000 m² Cena za m²: 199 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 5795 m² Powierzchnia: 5795 m² Cena za m²: 220 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 274 900 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 1357 m² Powierzchnia: 1357 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 135 700 zł Sprzedający: firma Radwanice
Dom, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 110 m² Cena za m²: 9727.27 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 230 m² Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 1 070 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 111.25 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 89 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Radwanice, Polkowicki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Polkowicki, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 79 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 79 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 5800 m² Powierzchnia: 5800 m² Cena za m²: 101.72 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 590 000 zł Sprzedający: firma Radwanice
Działka, Radwanice, Siechnice, Wrocławski, 5468 m² Powierzchnia: 5468 m² Cena za m²: 95.1 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 520 000 zł Sprzedający: firma Radwanice