Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 3200 m² Powierzchnia: 3200 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 41 200 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 4800 m² Powierzchnia: 4800 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 61 800 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 7237 m² Powierzchnia: 7237 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 108 100 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 4800 m² Powierzchnia: 4800 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 67 637 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 16300 m² Powierzchnia: 16300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 243 500 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 3050 m² Powierzchnia: 3050 m² Cena za m²: 688.52 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 100 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Powierzchnia działki: 10000 m² Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 35 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 70 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 4258 m² Powierzchnia: 4258 m² Cena za m²: 600 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 554 800 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 91230 m² Powierzchnia: 91230 m² Cena za m²: 70.15 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 400 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 12000 m² Powierzchnia: 12000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 5635 m² Powierzchnia: 5635 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 74 756 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 3224 m² Powierzchnia: 3224 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 44 053 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 16000 m² Powierzchnia: 16000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 198 128 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Zgierski, 10000 m² Powierzchnia: 10000 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 600 m² Powierzchnia: 600 m² Cena za m²: 154.83 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 92 900 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 76399 m² Powierzchnia: 76399 m² Cena za m²: 110 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: woda Ogłoszenie 8 403 890 zł Sprzedający: firma Stryków
Działka, Stryków, Stryków, Zgierski, 126637 m² Powierzchnia: 126637 m² Cena za m²: 165 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 20 895 105 zł Sprzedający: firma Stryków
Mieszkanie, Stryków, Stryków, Zgierski, 48 m² Powierzchnia: 47.5 m² Cena za m²: 9178.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 436 000 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 2900 m² Powierzchnia: 2900 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 31 900 zł Sprzedający: firma Stryków
Magazyny i hale, Stryków, Stryków, Zgierski, 1700 m² Powierzchnia: 1700 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 18 700 zł Sprzedający: firma Stryków