Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 100 m² Cena za m²: 4390 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 90 m² Cena za m²: 4611.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 120 m² Cena za m²: 4075 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Cena za m²: 4142.86 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 145 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 150 m² Cena za m²: 10000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 499 m² Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Bydgoski, 105 m² Cena za m²: 6657.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1933 Powierzchnia działki: 1379 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 219 m² Cena za m²: 3789.95 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 370 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 830 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 175 m² Cena za m²: 5137.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Powierzchnia działki: 699 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 190 m² Cena za m²: 7105.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 539 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 2509 m² Powierzchnia: 2509 m² Cena za m²: 179.35 zł Media: prąd Typ działki: inna Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 160 m² Cena za m²: 5562.5 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 429 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 80 m² Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 600 m² Ogrzewanie: gazowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 138 m² Powierzchnia działki: 670 m² Ogrzewanie: gazowe Media: prąd Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 150 m² Cena za m²: 7333.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 932 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Mieszkanie, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 81 m² Powierzchnia: 81 m² Rok budowy: 2010 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 1163 m² Powierzchnia: 1163 m² Cena za m²: 180 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 209 340 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 2205 m² Powierzchnia: 2205 m² Cena za m²: 190 zł Typ działki: inna Szerokość: 27 m Ogłoszenie 418 950 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 250 m² Powierzchnia działki: 900 m² Droga dojazdowa: utwardzona Liczba pokoi: 2 Powierzchnia mieszkalna: 250 m² Ogłoszenie 7 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 175 m² Cena za m²: 5657.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 809 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 299.67 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 89 900 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 115 m² Cena za m²: 6078.26 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 815 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Bydgoski, 16597 m² Powierzchnia: 16597 m² Cena za m²: 150.63 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 125 m² Cena za m²: 7600 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 2427 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 1163 m² Powierzchnia: 1163 m² Cena za m²: 185 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 215 150 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Działka, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 810 m² Powierzchnia: 810 m² Cena za m²: 492.59 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 126 m² Cena za m²: 8333.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 630 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 350 m² Cena za m²: 5711.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 850 m² Ogłoszenie 1 999 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Dom, Białe Błota, Bydgoski, 416 m² Cena za m²: 2620.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1972 Powierzchnia działki: 530 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota
Mieszkanie, Białe Błota, Białe Błota, Bydgoski, 84 m² Powierzchnia: 84 m² Cena za m²: 6000 zł Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 504 000 zł Sprzedający: firma Białe Błota