| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 500844 |
| Marka | Ledlenser |
| Model | MT14 |
| Rodzaj | klasyczna |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Liczba trybów | 4 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna siła światła | 1000 lm |
| Długość | 15.10 cm |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Waga | 253.00 g |
| Cechy dodatkowe | wodoodporność, wstrząsoodporność |
| EAN (GTIN) | 4058205007535 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 58d022a3-3a1d-4786-b4e3-93ea50a92b60
Podobne wyszukiwania
Latarki Warszawa
 
(182)
Latarki Wrocław
 
(89)
Latarki Poznań
 
(72)
Latarki Kraków
 
(69)
Latarki Łódź
 
(41)
Latarki Szczecin
 
(35)
Latarki Gdańsk
 
(34)
Latarki Stęszew
 
(32)
Latarki Racibórz
 
(24)
Latarki Lublin
 
(20)
Latarki Katowice
 
(20)
Latarki Kalisz
 
(19)
Latarki Bydgoszcz
 
(18)
Latarki Rumia
 
(15)
Latarki Białystok
 
(15)
Latarki Piaseczno
 
(14)
Latarki Kielce
 
(13)
Latarki Tarnowo Podgórne
 
(13)
Latarki Toruń
 
(13)
Latarki Olsztyn
 
(13)
Latarki Płock
 
(13)
Latarki Wasilków
 
(12)
Latarki Częstochowa
 
(12)
Latarki Kętrzyn
 
(12)
Latarki Chorzów
 
(12)
Latarki Osielsko
 
(12)
Latarki Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Latarki Gdynia
 
(11)
Latarki Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Latarki Grybów
 
(10)
Latarki Głogów
 
(10)
Latarki Ruda Śląska
 
(10)
Latarki Nowy Sącz
 
(10)
Latarki Rzeszów
 
(9)
Latarki Giebułtów
 
(9)
Latarki Zielona Góra
 
(9)
Latarki Kutno
 
(9)
Latarki Radom
 
(9)
Latarki Słupsk
 
(8)
Latarki Łomża
 
(8)
Latarki Piątek
 
(8)
Latarki Błażowa
 
(8)
Latarki Brnik
 
(8)
Latarki Gliwice
 
(8)
Latarki Lipno
 
(8)
Latarki Zabierzów
 
(8)
Latarki Tychy
 
(7)
Latarki Chocianów
 
(7)
Latarki Skarżysko-Kamienna
 
(7)
Latarki Oświęcim
 
(7)
Latarki Koszalin
 
(7)
Latarki Wojkowice
 
(6)
Latarki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Latarki Bielsko-Biała
 
(6)
Latarki Węgrzce
 
(6)
Latarki Legionowo
 
(6)
Latarki Bełżyce
 
(6)
Latarki Brzozów
 
(6)
Latarki Końskie
 
(6)
Latarki Ryki
 
(6)
Latarki Pruszków
 
(6)
Latarki Gostynin
 
(6)
Latarki Stargard
 
(6)
Latarki Siedlce
 
(6)
Latarki Konin
 
(5)
Latarki Bytom
 
(5)
Latarki Władysławowo
 
(5)
Latarki Krapkowice
 
(5)
Latarki Bolesławiec
 
(5)
Latarki Kluczbork
 
(5)
Latarki Mława
 
(5)
Latarki Zbylitowska Góra
 
(5)
Latarki Zegartowice
 
(5)
Latarki Domanice
 
(5)
Latarki Opole Lubelskie
 
(5)
Latarki Włocławek
 
(5)
Latarki Zabrze
 
(5)
Latarki Legnica
 
(5)
Latarki Elbląg
 
(5)
Latarki Zakopane
 
(4)
Latarki Bogatynia
 
(4)
Latarki Suwałki
 
(4)
Latarki Sopot
 
(4)
Latarki Chrzanów
 
(4)
Latarki Siemianowice Śląskie
 
(4)
Latarki Otomino
 
(4)
Latarki Marki
 
(4)
Latarki Opole
 
(4)
Latarki Mielec
 
(4)
Latarki Koronowo
 
(4)
Latarki Tarnów
 
(4)
Latarki Przasnysz
 
(4)
Latarki Pułtusk
 
(4)
Latarki Będzin
 
(4)
Latarki Tarnobrzeg
 
(4)
Latarki Kolbuszowa
 
(4)