| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Rodzaj | wielofunkcyjna |
| Materiał | aluminium |
| Kolor dominujący | czarny |
| Liczba trybów | 3 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna siła światła | 1200 lm |
| Długość | 9.5 cm |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Waga | 0.06 g |
| Cechy dodatkowe | klips do mocowania, kurzoodporność, ładowanie USB, wodoodporność, wstrząsoodporność |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b354211-cfb8-4653-8439-4b037cd2d4e7
Podobne wyszukiwania
Latarki Warszawa
 
(181)
Latarki Wrocław
 
(91)
Latarki Poznań
 
(70)
Latarki Kraków
 
(69)
Latarki Łódź
 
(41)
Latarki Szczecin
 
(35)
Latarki Gdańsk
 
(33)
Latarki Stęszew
 
(32)
Latarki Racibórz
 
(24)
Latarki Lublin
 
(20)
Latarki Katowice
 
(20)
Latarki Kalisz
 
(19)
Latarki Bydgoszcz
 
(17)
Latarki Białystok
 
(15)
Latarki Olsztyn
 
(15)
Latarki Piaseczno
 
(14)
Latarki Tarnowo Podgórne
 
(13)
Latarki Kielce
 
(13)
Latarki Płock
 
(13)
Latarki Toruń
 
(13)
Latarki Kętrzyn
 
(12)
Latarki Wasilków
 
(12)
Latarki Częstochowa
 
(12)
Latarki Chorzów
 
(12)
Latarki Osielsko
 
(12)
Latarki Gdynia
 
(11)
Latarki Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Latarki Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Latarki Głogów
 
(10)
Latarki Ruda Śląska
 
(10)
Latarki Nowy Sącz
 
(10)
Latarki Grybów
 
(10)
Latarki Kutno
 
(9)
Latarki Zielona Góra
 
(9)
Latarki Rzeszów
 
(9)
Latarki Radom
 
(9)
Latarki Giebułtów
 
(9)
Latarki Błażowa
 
(8)
Latarki Brnik
 
(8)
Latarki Lipno
 
(8)
Latarki Piątek
 
(8)
Latarki Łomża
 
(8)
Latarki Słupsk
 
(8)
Latarki Gliwice
 
(8)
Latarki Zabierzów
 
(8)
Latarki Chocianów
 
(7)
Latarki Brzozów
 
(7)
Latarki Tychy
 
(7)
Latarki Końskie
 
(6)
Latarki Koszalin
 
(6)
Latarki Węgrzce
 
(6)
Latarki Bełżyce
 
(6)
Latarki Legionowo
 
(6)
Latarki Wojkowice
 
(6)
Latarki Gostynin
 
(6)
Latarki Ryki
 
(6)
Latarki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Latarki Pruszków
 
(6)
Latarki Bielsko-Biała
 
(6)
Latarki Stargard
 
(6)
Latarki Legnica
 
(5)
Latarki Kluczbork
 
(5)
Latarki Mława
 
(5)
Latarki Zbylitowska Góra
 
(5)
Latarki Bolesławiec
 
(5)
Latarki Zegartowice
 
(5)
Latarki Domanice
 
(5)
Latarki Krapkowice
 
(5)
Latarki Opole Lubelskie
 
(5)
Latarki Władysławowo
 
(5)
Latarki Konin
 
(5)
Latarki Włocławek
 
(5)
Latarki Zabrze
 
(5)
Latarki Bytom
 
(5)
Latarki Puławy
 
(5)
Latarki Siedlce
 
(5)
Latarki Elbląg
 
(5)
Latarki Tarnów
 
(4)
Latarki Tarnobrzeg
 
(4)
Latarki Zakopane
 
(4)
Latarki Bogatynia
 
(4)
Latarki Kolbuszowa
 
(4)
Latarki Otomino
 
(4)
Latarki Sopot
 
(4)
Latarki Oświęcim
 
(4)
Latarki Suwałki
 
(4)
Latarki Mysłowice
 
(4)
Latarki Opole
 
(4)
Latarki Koronowo
 
(4)
Latarki Marki
 
(4)
Latarki Opoczno
 
(4)
Latarki Pułtusk
 
(4)
Latarki Siemianowice Śląskie
 
(4)
Latarki Chrzanów
 
(4)
Latarki Przasnysz
 
(4)
Latarki Będzin
 
(4)