| Stan | Nowy |
| Marka | Sofirn |
| Rodzaj | uv |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło światła | LED |
| Klasa wodoszczelności | IPX 6 |
| Cechy dodatkowe | ładowanie USB, wodoodporność, klips do mocowania, wstrząsoodporność |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | SR23 |
| EAN (GTIN) | 5906688625045 |
| Model | SR23 |
| Liczba trybów | 2 |
| Maksymalna siła światła | 3300 lm |
| Długość | 12.00 cm |
| Waga | 170.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.250 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 160b409e-a906-4dee-b1fe-7759f8eb08b7
Podobne wyszukiwania
Latarki Warszawa
 
(177)
Latarki Wrocław
 
(94)
Latarki Kraków
 
(79)
Latarki Poznań
 
(70)
Latarki Łódź
 
(43)
Latarki Gdańsk
 
(40)
Latarki Szczecin
 
(35)
Latarki Stęszew
 
(33)
Latarki Racibórz
 
(24)
Latarki Katowice
 
(23)
Latarki Tarnowo Podgórne
 
(20)
Latarki Kalisz
 
(19)
Latarki Lublin
 
(18)
Latarki Bydgoszcz
 
(17)
Latarki Gdynia
 
(15)
Latarki Białystok
 
(15)
Latarki Rzeszów
 
(14)
Latarki Płock
 
(13)
Latarki Kielce
 
(13)
Latarki Częstochowa
 
(13)
Latarki Piaseczno
 
(13)
Latarki Olsztyn
 
(12)
Latarki Głogów
 
(12)
Latarki Toruń
 
(11)
Latarki Wasilków
 
(11)
Latarki Chorzów
 
(11)
Latarki Nowy Sącz
 
(10)
Latarki Zielona Góra
 
(10)
Latarki Gliwice
 
(10)
Latarki Kutno
 
(10)
Latarki Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Latarki Osielsko
 
(9)
Latarki Giebułtów
 
(9)
Latarki Grybów
 
(9)
Latarki Ruda Śląska
 
(9)
Latarki Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Latarki Radom
 
(9)
Latarki Lipno
 
(8)
Latarki Brnik
 
(8)
Latarki Łomża
 
(8)
Latarki Piątek
 
(8)
Latarki Błażowa
 
(8)
Latarki Chocianów
 
(7)
Latarki Tychy
 
(7)
Latarki Słupsk
 
(7)
Latarki Zegartowice
 
(7)
Latarki Brzozów
 
(7)
Latarki Gostynin
 
(6)
Latarki Bełżyce
 
(6)
Latarki Koszalin
 
(6)
Latarki Wojkowice
 
(6)
Latarki Końskie
 
(6)
Latarki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Latarki Ryki
 
(6)
Latarki Stargard
 
(6)
Latarki Pruszków
 
(6)
Latarki Opole Lubelskie
 
(6)
Latarki Elbląg
 
(6)
Latarki Węgrzce
 
(6)
Latarki Siedlce
 
(5)
Latarki Bolesławiec
 
(5)
Latarki Kluczbork
 
(5)
Latarki Mława
 
(5)
Latarki Zbylitowska Góra
 
(5)
Latarki Władysławowo
 
(5)
Latarki Domanice
 
(5)
Latarki Zabierzów
 
(5)
Latarki Dobrzeń Wielki
 
(5)
Latarki Bytom
 
(5)
Latarki Konin
 
(5)
Latarki Zabrze
 
(5)
Latarki Adelin
 
(5)
Latarki Legnica
 
(5)
Latarki Krapkowice
 
(5)
Latarki Kolbuszowa
 
(4)
Latarki Sopot
 
(4)
Latarki Opole
 
(4)
Latarki Oświęcim
 
(4)
Latarki Legionowo
 
(4)
Latarki Włocławek
 
(4)
Latarki Zakopane
 
(4)
Latarki Bogatynia
 
(4)
Latarki Suwałki
 
(4)
Latarki Otomino
 
(4)
Latarki Tarnów
 
(4)
Latarki Bielsko-Biała
 
(4)
Latarki Chrzanów
 
(4)
Latarki Marki
 
(4)
Latarki Siemianowice Śląskie
 
(4)
Latarki Koronowo
 
(4)
Latarki Sosnowiec
 
(4)
Latarki Będzin
 
(4)
Latarki Pułtusk
 
(4)
Latarki Skawina
 
(4)
Latarki Tarnobrzeg
 
(4)
Latarki Przasnysz
 
(4)