| Stan | Bardzo dobry |
| Długość/wysokość | 9 cm |
| Długość kabla zasilającego | 1.8 m |
| Marka | bez marki |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A |
| Liczba punktów światła | brak |
| Średnica/szerokość klosza | 17 cm |
| Kolor | czarny, zielony |
| Głębokość produktu | 5 cm |
| Rodzaj gwintu | zintegrowane źródło LED |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 24 W |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Zasilanie | sieciowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5bd9cdb7-6f03-4ed7-b87c-cfada5a71361
Podobne wyszukiwania
Lampki biurkowe Warszawa
 
(180)
Lampki biurkowe Szczecin
 
(52)
Lampki biurkowe Elbląg
 
(48)
Lampki biurkowe Wrocław
 
(47)
Lampki biurkowe Kraków
 
(46)
Lampki biurkowe Łódź
 
(41)
Lampki biurkowe Częstochowa
 
(31)
Lampki biurkowe Bydgoszcz
 
(31)
Lampki biurkowe Przemyśl
 
(29)
Lampki biurkowe Białystok
 
(24)
Lampki biurkowe Gdańsk
 
(23)
Lampki biurkowe Bielsko-Biała
 
(20)
Lampki biurkowe Katowice
 
(20)
Lampki biurkowe Rzeszów
 
(19)
Lampki biurkowe Olsztyn
 
(16)
Lampki biurkowe Lublin
 
(15)
Lampki biurkowe Konin
 
(14)
Lampki biurkowe Kalisz
 
(14)
Lampki biurkowe Kutno
 
(13)
Lampki biurkowe Czechowice-Dziedzice
 
(13)
Lampki biurkowe Ruda Śląska
 
(12)
Lampki biurkowe Racibórz
 
(12)
Lampki biurkowe Włocławek
 
(12)
Lampki biurkowe Kielce
 
(11)
Lampki biurkowe Gdynia
 
(11)
Lampki biurkowe Gliwice
 
(10)
Lampki biurkowe Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Lampki biurkowe Łańcut
 
(10)
Lampki biurkowe Otmuchów
 
(9)
Lampki biurkowe Dębica
 
(9)
Lampki biurkowe Brzeg
 
(8)
Lampki biurkowe Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Lampki biurkowe Wadowice
 
(8)
Lampki biurkowe Sękocin-Las
 
(8)
Lampki biurkowe Zabrze
 
(8)
Lampki biurkowe Radom
 
(7)
Lampki biurkowe Suwałki
 
(7)
Lampki biurkowe Międzyrzecz
 
(7)
Lampki biurkowe Świebodzice
 
(7)
Lampki biurkowe Opole
 
(7)
Lampki biurkowe Reda
 
(6)
Lampki biurkowe Bolesławiec
 
(6)
Lampki biurkowe Zamość
 
(6)
Lampki biurkowe Toruń
 
(6)
Lampki biurkowe Tarnów
 
(6)
Lampki biurkowe Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Lampki biurkowe Dąbrówno
 
(6)
Lampki biurkowe Lubin
 
(5)
Lampki biurkowe Kołobrzeg
 
(5)
Lampki biurkowe Ryki
 
(5)
Lampki biurkowe Lubień Kujawski
 
(5)
Lampki biurkowe Bożewo
 
(5)
Lampki biurkowe Baranów
 
(5)
Lampki biurkowe Żory
 
(5)
Lampki biurkowe Turów
 
(5)
Lampki biurkowe Babiak
 
(5)
Lampki biurkowe Siemianowice Śląskie
 
(5)
Lampki biurkowe Orzech
 
(5)
Lampki biurkowe Nowy Sącz
 
(5)
Lampki biurkowe Gołdap
 
(5)
Lampki biurkowe Krotoszyn
 
(5)
Lampki biurkowe Giżycko
 
(5)
Lampki biurkowe Świdnica
 
(5)
Lampki biurkowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Lampki biurkowe Sosnowiec
 
(5)
Lampki biurkowe Komorniki
 
(5)
Lampki biurkowe Bytom
 
(5)
Lampki biurkowe Września
 
(4)
Lampki biurkowe Turek
 
(4)
Lampki biurkowe Pionki
 
(4)
Lampki biurkowe Łuków
 
(4)
Lampki biurkowe Wodzierady
 
(4)
Lampki biurkowe Gniezno
 
(4)
Lampki biurkowe Inowrocław
 
(4)
Lampki biurkowe Oława
 
(4)
Lampki biurkowe Krapkowice
 
(4)
Lampki biurkowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Lampki biurkowe Płock
 
(4)
Lampki biurkowe Pielgrzymowice
 
(4)
Lampki biurkowe Biała Podlaska
 
(4)
Lampki biurkowe Augustów
 
(4)
Lampki biurkowe Tczew
 
(4)
Lampki biurkowe Piła
 
(4)
Lampki biurkowe Jaworzno
 
(4)
Lampki biurkowe Nysa
 
(4)
Lampki biurkowe Babice
 
(4)
Lampki biurkowe Świdnica
 
(4)
Lampki biurkowe Charbrowo
 
(4)
Lampki biurkowe Krosno
 
(4)
Lampki biurkowe Wolin
 
(4)
Lampki biurkowe Chełmno
 
(4)
Lampki biurkowe Ciechocinek
 
(4)
Lampki biurkowe Ostrzeszów
 
(4)
Lampki biurkowe Gorlice
 
(4)
Lampki biurkowe Chorzów
 
(4)
Lampki biurkowe Pruszków
 
(4)