| Stan | Bardzo dobry |
| Maksymalna siła światła | 1600 lm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.090 kg |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Waga | 194.00 g |
| Model | HF8R WORK |
| Liczba trybów | 5 |
| Źródło światła | LED |
| Materiał | ABS |
| Zawiera baterie | tak |
| Marka | Ledlenser |
| Długość | 12.00 cm |
| Kod producenta | 502802 |
| Klasa wodoszczelności | IPX 8 |
| Rodzaj | czołowa |
| Cechy dodatkowe | kurzoodporność, wodoodporność |
| Kolor | czarny |
| EAN (GTIN) | 4058205031967 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b9070e29-66dd-4f5b-af95-96e20f05334e
Podobne wyszukiwania
Latarki Warszawa
 
(184)
Latarki Wrocław
 
(94)
Latarki Kraków
 
(81)
Latarki Poznań
 
(75)
Latarki Łódź
 
(43)
Latarki Szczecin
 
(36)
Latarki Stęszew
 
(33)
Latarki Gdańsk
 
(31)
Latarki Racibórz
 
(24)
Latarki Częstochowa
 
(20)
Latarki Tarnowo Podgórne
 
(20)
Latarki Kalisz
 
(20)
Latarki Lublin
 
(20)
Latarki Katowice
 
(19)
Latarki Bydgoszcz
 
(17)
Latarki Gdynia
 
(16)
Latarki Rzeszów
 
(15)
Latarki Białystok
 
(15)
Latarki Rumia
 
(15)
Latarki Piaseczno
 
(14)
Latarki Płock
 
(14)
Latarki Kielce
 
(13)
Latarki Olsztyn
 
(12)
Latarki Kętrzyn
 
(12)
Latarki Toruń
 
(11)
Latarki Kutno
 
(10)
Latarki Radom
 
(10)
Latarki Wasilków
 
(10)
Latarki Zielona Góra
 
(10)
Latarki Gliwice
 
(10)
Latarki Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Latarki Giebułtów
 
(9)
Latarki Chorzów
 
(9)
Latarki Łomża
 
(8)
Latarki Lipno
 
(8)
Latarki Skarżysko-Kamienna
 
(8)
Latarki Brnik
 
(8)
Latarki Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Latarki Błażowa
 
(8)
Latarki Zegartowice
 
(7)
Latarki Ruda Śląska
 
(7)
Latarki Tychy
 
(7)
Latarki Chocianów
 
(7)
Latarki Elbląg
 
(7)
Latarki Gostynin
 
(6)
Latarki Brzozów
 
(6)
Latarki Bełżyce
 
(6)
Latarki Legnica
 
(6)
Latarki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Latarki Pruszków
 
(6)
Latarki Ryki
 
(6)
Latarki Węgrzce
 
(6)
Latarki Opole Lubelskie
 
(6)
Latarki Wojkowice
 
(6)
Latarki Koszalin
 
(6)
Latarki Nowy Sącz
 
(6)
Latarki Bielsko-Biała
 
(5)
Latarki Ostrołęka
 
(5)
Latarki Dobrzeń Wielki
 
(5)
Latarki Bytom
 
(5)
Latarki Kluczbork
 
(5)
Latarki Konin
 
(5)
Latarki Suwałki
 
(5)
Latarki Zbylitowska Góra
 
(5)
Latarki Władysławowo
 
(5)
Latarki Zabrze
 
(5)
Latarki Siemianowice Śląskie
 
(5)
Latarki Końskie
 
(5)
Latarki Bolesławiec
 
(5)
Latarki Adelin
 
(5)
Latarki Siedlce
 
(5)
Latarki Słupsk
 
(5)
Latarki Domanice
 
(5)
Latarki Mława
 
(5)
Latarki Sopot
 
(5)
Latarki Zabierzów
 
(5)
Latarki Będzin
 
(4)
Latarki Opole
 
(4)
Latarki Otomino
 
(4)
Latarki Sadowne
 
(4)
Latarki Chrzanów
 
(4)
Latarki Tarnów
 
(4)
Latarki Włocławek
 
(4)
Latarki Przasnysz
 
(4)
Latarki Kolbuszowa
 
(4)
Latarki Tarnobrzeg
 
(4)
Latarki Skawina
 
(4)
Latarki Osielsko
 
(4)
Latarki Legionowo
 
(4)
Latarki Zakopane
 
(4)
Latarki Bogatynia
 
(4)
Latarki Bronów
 
(4)
Latarki Koronowo
 
(4)
Latarki Piątek
 
(4)
Latarki Pułtusk
 
(4)
Latarki Marki
 
(4)