Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 1223 m² Powierzchnia: 1223 m² Cena za m²: 138.18 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 728 m² Powierzchnia: 728 m² Cena za m²: 343.41 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 249 999 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 1067 m² Powierzchnia: 1067 m² Cena za m²: 139.64 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 1004 m² Powierzchnia: 1004 m² Cena za m²: 158.37 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 159 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 742 m² Powierzchnia: 742 m² Cena za m²: 336.93 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Mieszkanie, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 46 m² Powierzchnia: 45.8 m² Cena za m²: 6746.72 zł Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 309 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Sprzedam mieszkanie - Brzeszcze ul. Narutowicza - 35m2 Powierzchnia: 35 m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzeszcze
Mieszkanie, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 55 m² Powierzchnia: 55.2 m² Cena za m²: 5797.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 29897 m² Powierzchnia: 29897 m² Cena za m²: 35.02 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 047 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 10245 m² Powierzchnia: 10245 m² Cena za m²: 35.04 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 864 m² Powierzchnia: 864 m² Cena za m²: 121.53 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 105 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 109869 m² Powierzchnia: 109869 m² Cena za m²: 9.1 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 000 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 29864 m² Powierzchnia: 29864 m² Cena za m²: 8.92 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 266 400 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 10431 m² Powierzchnia: 10431 m² Cena za m²: 44.1 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 217 m² Powierzchnia: 217 m² Cena za m²: 25.35 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 5 500 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 1383 m² Powierzchnia: 1383 m² Cena za m²: 25.31 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 35 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 137 m² Powierzchnia: 137 m² Cena za m²: 25.55 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 436 m² Powierzchnia: 436 m² Cena za m²: 89.45 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 39 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 9244 m² Powierzchnia: 9244 m² Cena za m²: 16.95 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 156 700 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 3777 m² Powierzchnia: 3777 m² Cena za m²: 66.19 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 5339 m² Powierzchnia: 5339 m² Cena za m²: 46.83 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 121847 m² Powierzchnia: 121847 m² Cena za m²: 59.91 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 7 300 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze
Działka, Brzeszcze, Brzeszcze, Oświęcimski, 88112 m² Powierzchnia: 88112 m² Cena za m²: 73.77 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 6 500 000 zł Sprzedający: firma Brzeszcze