Działka, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 1449 m² Powierzchnia: 1449 m² Cena za m²: 144.93 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Chrzanowski, 247 m² Powierzchnia: 247 m² Cena za m²: 537.17 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 132 680 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 1051 m² Powierzchnia: 1051 m² Cena za m²: 50 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 52 550 zł Sprzedający: firma Libiąż
Dom, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 153 m² Cena za m²: 3261.44 zł Rok budowy: 1961 Powierzchnia działki: 2191 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Dom, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 210 m² Cena za m²: 1661.9 zł Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 1090 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Mieszkanie, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 36 m² Powierzchnia: 36 m² Rok budowy: 1980 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 950 zł Sprzedający: firma Libiąż
Dom, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 120 m² Cena za m²: 9875 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 798 m² Ogłoszenie 1 185 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 4187 m² Powierzchnia: 4187 m² Cena za m²: 44.18 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 185 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Chrzanowski, 5975 m² Powierzchnia: 5975 m² Cena za m²: 87.87 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 525 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Dom, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 100 m² Cena za m²: 3799.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1957 Powierzchnia działki: 1509 m² Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Chrzanowski, 3430 m² Powierzchnia: 3430 m² Cena za m²: 46.65 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Mieszkanie, Libiąż, Chrzanowski, 76 m² Powierzchnia: 75.74 m² Cena za m²: 5268.02 zł Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 165592 m² Powierzchnia: 165592 m² Cena za m²: 44.02 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 7 290 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Chrzanowski, 2477 m² Powierzchnia: 2477 m² Cena za m²: 52.48 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 130 000 zł Sprzedający: firma Libiąż
Działka, Libiąż, Libiąż, Chrzanowski, 12698 m² Powierzchnia: 12698 m² Cena za m²: 110.25 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Libiąż