Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 270 m² Cena za m²: 7403.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 1050 m² Ogłoszenie 1 999 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 72 m² Cena za m²: 12377.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 425 m² Ogłoszenie 885 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 189 m² Cena za m²: 3806.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 974 m² Ogłoszenie 720 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 245 m² Cena za m²: 6102.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 904 m² Ogłoszenie 1 495 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 854 m² Powierzchnia: 854 m² Cena za m²: 303.28 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 1648 m² Powierzchnia: 1648 m² Cena za m²: 284.59 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 794 m² Powierzchnia: 794 m² Cena za m²: 313.6 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 144 m² Cena za m²: 8263.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 796 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 87 m² Cena za m²: 10863.35 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 425 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Mieszkanie, Różyny, Pszczółki, Gdański, 53 m² Powierzchnia: 53.2 m² Cena za m²: 5432.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 118 m² Cena za m²: 6601.69 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 850 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 25 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 270 m² Cena za m²: 3277.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 777 m² Ogłoszenie 885 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 9700 m² Powierzchnia: 9700 m² Cena za m²: 184.54 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 72 m² Cena za m²: 12097.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 425 m² Ogłoszenie 865 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 246 m² Cena za m²: 5947.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 1303 m² Ogłoszenie 1 460 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 116 m² Cena za m²: 7749.27 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 480 m² Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Działka, Różyny, Pszczółki, Gdański, 1282 m² Powierzchnia: 1282 m² Cena za m²: 741.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 147 m² Cena za m²: 10572.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 713 m² Ogłoszenie 1 550 000 zł Sprzedający: firma Różyny
Dom, Różyny, Pszczółki, Gdański, 652 m² Cena za m²: 4598.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 1600 m² Ogłoszenie 2 999 000 zł Sprzedający: firma Różyny