Mieszkanie, Nowy Sącz, Wólki, 45 m² Powierzchnia: 45.35 m² Cena za m²: 10300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 467 105 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 39 m² Powierzchnia: 38.9 m² Cena za m²: 7172.24 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Media: telewizja kablowa Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Centrum, 26 m² Powierzchnia: 25.5 m² Cena za m²: 11725.49 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 230 m² Cena za m²: 3464.05 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 1106 m² Ogłoszenie 795 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 48 m² Powierzchnia: 48.13 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Kaduk, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 450 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1144 m² Powierzchnia: 1144 m² Cena za m²: 192.31 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1287 m² Powierzchnia: 1287 m² Cena za m²: 217.56 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 40 m Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 239 m² Cena za m²: 2219.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 58 m² Powierzchnia: 58.2 m² Cena za m²: 9364.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 545 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1216 m² Powierzchnia: 1216 m² Cena za m²: 1439.14 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 750 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 141 m² Cena za m²: 5590.94 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 730 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Cena za m²: 5625 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1958 Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, Piątkowa, 8600 m² Powierzchnia: 8600 m² Cena za m²: 277.91 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 2 390 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 68 m² Powierzchnia: 67.78 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 350 m² Powierzchnia: 350 m² Cena za m²: 282.86 zł Ogrodzenie: drewniane Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 99 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 43 m² Powierzchnia: 42.56 m² Cena za m²: 8700 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 370 272 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 51 m² Powierzchnia: 50.85 m² Cena za m²: 8800 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 447 480 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 58 m² Powierzchnia: 58 m² Cena za m²: 8700 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 504 600 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 48 m² Powierzchnia: 48.05 m² Cena za m²: 10655.57 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 512 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 122 m² Cena za m²: 7868.85 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 300 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1460 m² Powierzchnia: 1460 m² Cena za m²: 102.74 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 40 m Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 75 m² Powierzchnia: 75.19 m² Cena za m²: 7520 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 565 429 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1233 m² Powierzchnia: 1233 m² Cena za m²: 242.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 79 m² Powierzchnia: 78.82 m² Cena za m²: 7519.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 592 726 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 4105 m² Powierzchnia: 4105 m² Cena za m²: 233.86 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Wólki, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Cena za m²: 9966.67 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 143 m² Cena za m²: 6732.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 913 m² Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 50 m² Powierzchnia: 49.95 m² Cena za m²: 12420 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 620 379 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 44 m² Powierzchnia: 44.4 m² Cena za m²: 11126.13 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 494 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 47 m² Powierzchnia: 46.68 m² Cena za m²: 9640.1 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 29 m² Powierzchnia: 28.68 m² Cena za m²: 9800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 281 064 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 58 m² Powierzchnia: 58.22 m² Cena za m²: 8845.76 zł Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 515 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Liczba pięter budynku: 1 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 3001 m² Powierzchnia: 3001 m² Cena za m²: 131.62 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 898 m² Powierzchnia: 898 m² Cena za m²: 423.16 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 28 m Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 1096 m² Powierzchnia: 1096 m² Cena za m²: 369.53 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 405 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 2812 m² Powierzchnia: 2812 m² Cena za m²: 190.26 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 535 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 55 m² Powierzchnia: 54.73 m² Cena za m²: 11876.48 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Centrum, 91 m² Powierzchnia: 91.15 m² Cena za m²: 3938.56 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Helena, 56 m² Powierzchnia: 56.43 m² Rok budowy: 2014 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 58 m² Powierzchnia: 58 m² Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Media: telewizja kablowa Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 142 m² Powierzchnia: 142 m² Cena za m²: 2112.68 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, Biegonice, 178 m² Cena za m²: 4783.34 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Dom, Nowy Sącz, 180 m² Cena za m²: 3883.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1630 m² Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Stare Miasto, 31 m² Powierzchnia: 31 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 46 m² Powierzchnia: 46.02 m² Cena za m²: 9719.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 447 314 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Magazyny i hale, Nowy Sącz, Zawada, 700 m² Powierzchnia: 700 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 17 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 40 m² Powierzchnia: 40.01 m² Cena za m²: 3374.16 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 135 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Milenium, 39 m² Powierzchnia: 39.23 m² Cena za m²: 9150.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 358 955 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Wojska Polskiego, 72 m² Powierzchnia: 71.61 m² Cena za m²: 5990.78 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 48 m² Powierzchnia: 48.07 m² Cena za m²: 6844.19 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Działka, Nowy Sącz, 4181 m² Powierzchnia: 4181 m² Cena za m²: 93.28 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 32 m² Powierzchnia: 31.51 m² Cena za m²: 9719.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 306 277 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Barskie, 36 m² Powierzchnia: 35.9 m² Cena za m²: 7799.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 72 m² Powierzchnia: 72.37 m² Cena za m²: 8567.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 620 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Rok budowy: 1936 Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 700 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
Mieszkanie, Nowy Sącz, Wólki, 66 m² Powierzchnia: 65.89 m² Cena za m²: 9075.73 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 598 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz