| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Materiał wykonania | metal |
| Marka | bez marki |
| Spad dachu | dach dwuspadowy |
| Sposób otwierania bramy | brama dwuskrzydłowa otwierana na boki |
| Wysokość wjazdu | 2.80 m |
| Wysokość całkowita z przodu | 3.50 m |
| Szerokość | 5.0000 m |
| Długość | 9.000 m |
| Liczba bram | 1 |
| Informacje dodatkowe | dodatkowe drzwi wejściowe |
| Kod producenta | Nr 20 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 4883c32d-aa69-4e14-8b32-1ff83ac62988
Podobne wyszukiwania
Garaże Warszawa
 
(49)
Garaże Kielce
 
(23)
Garaże Radom
 
(23)
Garaże Lublin
 
(21)
Garaże Bydgoszcz
 
(20)
Garaże Gorzów Wielkopolski
 
(19)
Garaże Łąkta Dolna
 
(16)
Garaże Gdańsk
 
(14)
Garaże Jodłownik
 
(14)
Garaże Włocławek
 
(13)
Garaże Rzeszów
 
(13)
Garaże Krosno
 
(12)
Garaże Konin
 
(12)
Garaże Przedmość
 
(10)
Garaże Wadowice
 
(10)
Garaże Szczecin
 
(10)
Garaże Nowy Targ
 
(10)
Garaże Piotrków Trybunalski
 
(10)
Garaże Kutno
 
(10)
Garaże Opole
 
(10)
Garaże Bochnia
 
(9)
Garaże Jabłonna
 
(9)
Garaże Tarnów
 
(9)
Garaże Siedlce
 
(8)
Garaże Bielsko-Biała
 
(8)
Garaże Żywiec
 
(8)
Garaże Gliwice
 
(8)
Garaże Kluczbork
 
(8)
Garaże Jaworzno
 
(8)
Garaże Wałbrzych
 
(8)
Garaże Giżycko
 
(7)
Garaże Piastów
 
(7)
Garaże Piaseczno
 
(7)
Garaże Dębica
 
(7)
Garaże Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Garaże Grójec
 
(7)
Garaże Myślenice
 
(6)
Garaże Puławy
 
(6)
Garaże Legionowo
 
(6)
Garaże Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Garaże Pruszków
 
(6)
Garaże Biała Podlaska
 
(6)
Garaże Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Garaże Zabierzów
 
(6)
Garaże Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Garaże Pabianice
 
(6)
Garaże Olkusz
 
(6)
Garaże Radomsko
 
(5)
Garaże Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Garaże Myszków
 
(5)
Garaże Kazimierza Wielka
 
(5)
Garaże Szyk
 
(5)
Garaże Leszno
 
(5)
Garaże Głogów
 
(5)
Garaże Lubliniec
 
(5)
Garaże Mysłowice
 
(5)
Garaże Suwałki
 
(5)
Garaże Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Garaże Legnica
 
(5)
Garaże Glincz
 
(5)
Garaże Piła
 
(5)
Garaże Bartoszyce
 
(5)
Garaże Zawiercie
 
(5)
Garaże Świdnica
 
(5)
Garaże Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Garaże Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Garaże Starachowice
 
(5)
Garaże Kolno
 
(5)
Garaże Sosnowiec
 
(4)
Garaże Nowe Rybie
 
(4)
Garaże Ostróda
 
(4)
Garaże Ozorków
 
(4)
Garaże Nysa
 
(4)
Garaże Inowrocław
 
(4)
Garaże Ełk
 
(4)
Garaże Węgrów
 
(4)
Garaże Strzelce Opolskie
 
(4)
Garaże Oksa
 
(4)
Garaże Sadek
 
(4)
Garaże Brzesko
 
(4)
Garaże Żory
 
(4)
Garaże Opatów
 
(4)
Garaże Nowy Wiśnicz
 
(4)
Garaże Pińczów
 
(4)
Garaże Płońsk
 
(4)
Garaże Poddębice
 
(4)
Garaże Wołomin
 
(4)
Garaże Ropczyce
 
(4)
Garaże Włoszczowa
 
(4)
Garaże Zamość
 
(4)
Garaże Zambrów
 
(4)
Garaże Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Garaże Chorzów
 
(4)
Garaże Zgierz
 
(4)
Garaże Elbląg
 
(4)
Garaże Skierniewice
 
(4)