Działka, Kobyłka, Wołomiński, 11432 m² Powierzchnia: 11432 m² Cena za m²: 349.9 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 150 m² Powierzchnia: 150 m² Powierzchnia działki: 300 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 9 900 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 15793 m² Powierzchnia: 15793 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 255 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 85 m² Powierzchnia: 85 m² Cena za m²: 11752.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 150 m² Cena za m²: 8326.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 257 m² Ogłoszenie 1 249 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 2509 m² Powierzchnia: 2509 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 43 500 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 7025 m² Powierzchnia: 7025 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 141 800 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 100 m² Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 50 m² Ogrzewanie: miejskie Ogrodzenie: drewniane Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 912 m² Powierzchnia: 912 m² Cena za m²: 822.37 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 22 m Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1736 m² Powierzchnia: 1736 m² Cena za m²: 900 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 49 m Ogłoszenie 1 562 400 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 140 m² Cena za m²: 10714.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 155 m² Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1736 m² Powierzchnia: 1736 m² Cena za m²: 863.48 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 3974 m² Powierzchnia: 3974 m² Cena za m²: 377.45 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 745 m² Powierzchnia: 745 m² Cena za m²: 750 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 558 750 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 4525 m² Powierzchnia: 4525 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 76 549 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 550 m² Powierzchnia: 550 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 2007 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 14 850 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1759 m² Powierzchnia: 1759 m² Cena za m²: 449.12 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 360 m² Cena za m²: 3333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 730 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 86 m² Powierzchnia: 85.9 m² Cena za m²: 9080.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 74 m² Powierzchnia: 74.37 m² Cena za m²: 11792.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Ogłoszenie 877 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 967 m² Powierzchnia: 967 m² Cena za m²: 1031.02 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 997 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 1699 m² Powierzchnia: 1699 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 29 500 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 680 m² Powierzchnia: 680 m² Cena za m²: 939.71 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 21 m Ogłoszenie 639 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1842 m² Powierzchnia: 1842 m² Cena za m²: 868.62 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 95 m² Powierzchnia: 95 m² Rok budowy: 2006 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 3 950 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1171 m² Powierzchnia: 1171 m² Cena za m²: 905 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 059 755 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 236 m² Cena za m²: 6779.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1937 Powierzchnia działki: 1350 m² Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 5064 m² Powierzchnia: 5064 m² Cena za m²: 699 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 3 539 736 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Magazyny i hale, Kobyłka, Wołomiński, 3200 m² Powierzchnia: 3200 m² Rok budowy: 2010 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 105 600 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 153 m² Cena za m²: 7111.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 80 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 774 m² Powierzchnia: 774 m² Cena za m²: 940.57 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 728 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 1222 m² Powierzchnia: 1222 m² Cena za m²: 950 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 160 900 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 53 m² Powierzchnia: 53.33 m² Cena za m²: 10481.91 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 559 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 53 m² Powierzchnia: 53.33 m² Cena za m²: 10669.42 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 569 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 111 m² Powierzchnia: 111.15 m² Cena za m²: 6108.86 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 679 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 111 m² Cena za m²: 6198.83 zł Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 54 m² Ogrodzenie: murowane Ogłoszenie 689 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 610 m² Powierzchnia działki: 1400 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 30 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 133 m² Cena za m²: 8857.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 30 m² Ogłoszenie 1 178 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 156 m² Cena za m²: 8967.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 399 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 25000 m² Powierzchnia: 25000 m² Cena za m²: 550 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 13 750 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 201 m² Cena za m²: 5970.15 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 160 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 172 m² Powierzchnia: 171.9 m² Cena za m²: 7556.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 172 m² Cena za m²: 7556.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 105 m² Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 66 m² Powierzchnia: 66 m² Cena za m²: 11363.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 68 m² Powierzchnia: 68.06 m² Cena za m²: 9183.07 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 625 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 152 m² Cena za m²: 6534.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 582 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Mieszkanie, Kobyłka, Wołomiński, 66 m² Powierzchnia: 65.95 m² Cena za m²: 10401.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 686 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Cena za m²: 598 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 560 m² Powierzchnia: 560 m² Cena za m²: 855.36 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 479 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 768 m² Powierzchnia: 768 m² Cena za m²: 750 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 576 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 100 m² Cena za m²: 8880 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 180 m² Ogłoszenie 888 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 162 m² Cena za m²: 5370.37 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 150 m² Ogłoszenie 870 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 140 m² Cena za m²: 5857.14 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 126 m² Ogłoszenie 820 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 144 m² Cena za m²: 6041.67 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 189 m² Ogłoszenie 870 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 168 m² Cena za m²: 15429.83 zł Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 980 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 2 599 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 14907 m² Powierzchnia: 14907 m² Cena za m²: 440 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 559 080 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 552 m² Cena za m²: 5435.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 1547 m² Ogłoszenie 2 999 999 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Działka, Kobyłka, Wołomiński, 40700 m² Powierzchnia: 40700 m² Cena za m²: 250 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 10 175 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka
Dom, Kobyłka, Wołomiński, 240 m² Cena za m²: 9791.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1328 m² Ogłoszenie 2 350 000 zł Sprzedający: firma Kobyłka