Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 26 m² Powierzchnia: 26 m² Cena za m²: 15961.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 181 m² Cena za m²: 5359.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 827 m² Ogłoszenie 970 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 86 m² Powierzchnia: 86 m² Cena za m²: 8720.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Rok budowy: 2012 Liczba pięter budynku: 4 Media: internet Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 11000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Ogłoszenie 462 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 156 m² Cena za m²: 5224.36 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 918 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 815 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 65 m² Powierzchnia: 65 m² Cena za m²: 10292.31 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 669 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 72 m² Powierzchnia: 72 m² Cena za m²: 8819.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Ogłoszenie 635 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 8269.23 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 53 m² Powierzchnia: 53 m² Cena za m²: 14150.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 48 m² Powierzchnia: 47.82 m² Rok budowy: 2020 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 39 m² Powierzchnia: 39.18 m² Rok budowy: 2020 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 730 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 62 m² Powierzchnia: 61.77 m² Cena za m²: 11494.25 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 710 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 42 m² Powierzchnia: 42.3 m² Rok budowy: 2005 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 2509 m² Powierzchnia: 2509 m² Cena za m²: 370.67 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 930 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 37 m² Powierzchnia: 37 m² Cena za m²: 8513.51 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1967 Ogłoszenie 315 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 270 m² Cena za m²: 4444.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 480 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 9072.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 200 m² Cena za m²: 5750 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 852 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Cena za m²: 14444.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 45 m² Powierzchnia: 44.9 m² Rok budowy: 2018 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 12756.57 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 1 330 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 8823.53 zł Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 155 m² Cena za m²: 4224.79 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 396 m² Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 652 899 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 702 m² Powierzchnia: 702 m² Cena za m²: 106.7 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 74 900 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 1969 m² Powierzchnia: 1969 m² Cena za m²: 418.99 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 825 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 69 m² Powierzchnia: 69.3 m² Cena za m²: 11529.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 9454.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 520 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Magazyny i hale, Mińsk Mazowiecki, Miński, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Ogrodzenie: inne Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 8 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 132 m² Cena za m²: 8282.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Powierzchnia działki: 357 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 61 m² Powierzchnia: 61.3 m² Cena za m²: 8140.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 34 m² Powierzchnia: 34.32 m² Cena za m²: 10052.45 zł Liczba pięter budynku: 4 Media: internet Ogłoszenie 345 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 200 m² Cena za m²: 4250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 545 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 28 m² Powierzchnia: 27.59 m² Rok budowy: 2026 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 350 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 45 m² Powierzchnia: 45 m² Cena za m²: 8777.78 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 4200 m² Powierzchnia: 4200 m² Cena za m²: 1204 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 5 056 800 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 97 m² Powierzchnia: 97.2 m² Cena za m²: 9043.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 879 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 217 m² Cena za m²: 3917.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 678 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 44 m² Powierzchnia: 43.91 m² Cena za m²: 13208.84 zł Liczba pięter budynku: 3 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 59 m² Powierzchnia: 58.7 m² Cena za m²: 8500.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 72 m² Powierzchnia: 71.8 m² Cena za m²: 9052.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Magazyny i hale, Mińsk Mazowiecki, Miński, 4900 m² Powierzchnia: 4900 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 94 154 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 60 m² Powierzchnia: 60.39 m² Cena za m²: 12899.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 12023.81 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 505 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 100 m² Cena za m²: 8340 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia działki: 321 m² Ogłoszenie 834 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 168 m² Cena za m²: 5059.52 zł Powierzchnia działki: 382 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 57 m² Powierzchnia: 57.12 m² Cena za m²: 13462.89 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 769 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 560 m² Powierzchnia: 560 m² Cena za m²: 321.25 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 179 900 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 12307.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 1 280 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Powierzchnia: 104 m² Cena za m²: 12307.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 280 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Magazyny i hale, Mińsk Mazowiecki, Miński, 1620 m² Powierzchnia: 1620 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 31 128 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Magazyny i hale, Mińsk Mazowiecki, Miński, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 40 600 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 53 m² Powierzchnia: 52.8 m² Cena za m²: 13541.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 715 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Dom, Mińsk Mazowiecki, Miński, 138 m² Cena za m²: 6876.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 138 m² Ogłoszenie 949 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 84 m² Powierzchnia: 83.6 m² Cena za m²: 9844.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Ogłoszenie 823 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 10263.16 zł Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 30 m² Powierzchnia: 30.08 m² Cena za m²: 10970.74 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 330 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Mieszkanie, Mińsk Mazowiecki, Miński, 63 m² Powierzchnia: 63.37 m² Cena za m²: 8347.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 529 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki
Działka, Mińsk Mazowiecki, Miński, 1713 m² Powierzchnia: 1713 m² Cena za m²: 1634.56 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Mińsk Mazowiecki