Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 13900 m² Powierzchnia: 13900 m² Cena za m²: 107.84 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 168 m² Powierzchnia: 168 m² Cena za m²: 476.19 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 80 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Magazyny i hale, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Cena za m²: 90 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 1010 m² Powierzchnia: 1010 m² Cena za m²: 127.72 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: miejska Ogłoszenie 129 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 68000 m² Powierzchnia: 68000 m² Cena za m²: 2.79 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Dom, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 88 m² Cena za m²: 5990.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 1590 m² Ogłoszenie 529 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Dom, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 151 m² Cena za m²: 5249.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Powierzchnia działki: 612 m² Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Dom, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 110 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 977 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Dom, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 111 m² Cena za m²: 7655.55 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 152 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Mieszkanie, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 41 m² Powierzchnia: 41.4 m² Cena za m²: 3574.88 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 148 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Dom, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 177 m² Cena za m²: 4465.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 610 m² Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 843 m² Powierzchnia: 843 m² Cena za m²: 85.41 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 72 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 140700 m² Powierzchnia: 140700 m² Cena za m²: 16.35 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Prabuty
Działka, Prabuty, Prabuty, Kwidzyński, 7536 m² Powierzchnia: 7536 m² Cena za m²: 132.56 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Prabuty