Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 102 m² Powierzchnia: 102.37 m² Cena za m²: 4200.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1924 Ogłoszenie 430 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 68 m² Powierzchnia: 68.3 m² Cena za m²: 10980.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 77 m² Powierzchnia: 77.1 m² Cena za m²: 4539.56 zł Rok budowy: 1982 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 71 m² Powierzchnia: 70.86 m² Cena za m²: 3880.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 275 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Działka, Szczytno, Szczycieński, 360 m² Powierzchnia: 360 m² Cena za m²: 1111.11 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Dom, Szczytno, Szczycieński, 186 m² Cena za m²: 4715.67 zł Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 350000 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 879 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Dom, Szczytno, Szczycieński, 120 m² Cena za m²: 6686.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 1442 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 51 m² Powierzchnia: 50.5 m² Cena za m²: 4732.67 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 239 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Dom, Szczytno, Szczycieński, 376 m² Cena za m²: 3696.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 77655 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Działka, Szczytno, Szczycieński, 700 m² Powierzchnia: 700 m² Cena za m²: 192.86 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 135 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 62 m² Powierzchnia: 61.82 m² Cena za m²: 4448.4 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 275 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 71 m² Powierzchnia: 70.7 m² Cena za m²: 4229.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1929 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 66 m² Powierzchnia: 66.1 m² Cena za m²: 7549.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Dom, Szczytno, Szczycieński, 180 m² Cena za m²: 5289.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 48 m² Powierzchnia: 47.9 m² Cena za m²: 4780.79 zł Rok budowy: 1980 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 229 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Magazyny i hale, Szczytno, Szczycieński, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Rok budowy: 2000 Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 12 500 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 64 m² Powierzchnia: 64.09 m² Cena za m²: 7785.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Magazyny i hale, Szczytno, Szczycieński, 500 m² Powierzchnia: 500 m² Rok budowy: 2000 Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 6 250 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 44 m² Powierzchnia: 43.66 m² Cena za m²: 11658.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 509 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Dom, Szczytno, Szczycieński, 240 m² Cena za m²: 3741.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1480 m² Ogłoszenie 898 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 66 m² Powierzchnia: 65.85 m² Cena za m²: 3340.93 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 65 m² Powierzchnia: 64.7 m² Cena za m²: 4157.65 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 60 m² Powierzchnia: 60.4 m² Cena za m²: 6258.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 378 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Komercyjne, Szczytno, Szczycieński, 278 m² Powierzchnia: 278 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 6 950 zł Sprzedający: firma Szczytno
Działka, Szczytno, Szczycieński, 1900 m² Powierzchnia: 1900 m² Cena za m²: 52.63 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 100 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Działka, Szczytno, Szczycieński, 9704 m² Powierzchnia: 9704 m² Cena za m²: 550 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 337 200 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Cena za m²: 6760 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Szczytno
Mieszkanie, Szczytno, Szczycieński, 46 m² Powierzchnia: 46.18 m² Cena za m²: 4439.15 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 205 000 zł Sprzedający: firma Szczytno