Komercyjne, Mrągowo, Mrągowski, 26 m² Powierzchnia: 26.05 m² Cena za m²: 7639.16 zł Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Media: telewizja kablowa Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: olejowe Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 550 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 66 m² Powierzchnia: 66 m² Cena za m²: 6136.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Ogłoszenie 405 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 1014 m² Powierzchnia: 1014 m² Cena za m²: 276.13 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 700 m² Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 40000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Liczba pokoi: 8 Ogłoszenie 9 350 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 179 m² Cena za m²: 5026.26 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 970 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 899 700 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 5265.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2031 Ogłoszenie 289 600 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 35 m² Powierzchnia: 35.45 m² Cena za m²: 4513.4 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 260 m² Cena za m²: 7673.08 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 400 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 1 995 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 42 m² Powierzchnia: 42.27 m² Cena za m²: 17596 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 743 783 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 65 m² Powierzchnia: 64.8 m² Cena za m²: 6466.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 9400 m² Powierzchnia: 9400 m² Cena za m²: 16.6 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 156 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 3790 m² Powierzchnia: 3790 m² Cena za m²: 95.25 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 361 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 78 m² Powierzchnia: 78.2 m² Cena za m²: 5613.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1910 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 7365 m² Powierzchnia: 7365 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 946 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48.1 m² Cena za m²: 7380.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2031 Ogłoszenie 355 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 61 m² Powierzchnia: 61.14 m² Cena za m²: 6540.73 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 399 900 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 795 m² Powierzchnia: 795 m² Cena za m²: 4465.41 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 550 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 106 m² Powierzchnia: 106.36 m² Cena za m²: 4136.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1910 Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 72 m² Powierzchnia: 72 m² Cena za m²: 6097.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 218 m² Cena za m²: 5511.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Powierzchnia działki: 470 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 118 m² Powierzchnia: 118 m² Cena za m²: 7203.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 37 m² Powierzchnia: 36.6 m² Cena za m²: 8333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Ogłoszenie 305 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 83 m² Powierzchnia: 82.6 m² Cena za m²: 5205.81 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Ogłoszenie 430 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 157 m² Cena za m²: 12456.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1078 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 38 m² Powierzchnia: 37.7 m² Cena za m²: 8633.95 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 325 500 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 110000 m² Powierzchnia: 110000 m² Cena za m²: 10 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 3020 m² Powierzchnia: 3020 m² Cena za m²: 89.07 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 6229.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 62 m² Powierzchnia: 62.1 m² Cena za m²: 7246.38 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Biuro, Mrągowo, Mrągowski, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 9666.67 zł Liczba pomieszczeń: 5 Rynek: wtórny Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 98 m² Powierzchnia: 98 m² Cena za m²: 5602.04 zł Liczba pięter budynku: 2 Media: prąd Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 42 m² Powierzchnia: 42.29 m² Cena za m²: 15795.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 668 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 64 m² Powierzchnia: 64.06 m² Cena za m²: 5775.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2031 Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 160 m² Cena za m²: 3125 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 606 m² Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 56.33 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 8229.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 49 m² Powierzchnia: 49 m² Cena za m²: 8061.22 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Kamienica, Mrągowo, Mrągowski, 605 m² Powierzchnia: 605 m² Cena za m²: 4131.4 zł Liczba pomieszczeń: 20 Rynek: pierwotny Ogłoszenie 2 499 500 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 9602 m² Powierzchnia: 9602 m² Cena za m²: 39.58 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Komercyjne, Mrągowo, Mrągowski, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Rok budowy: 2031 Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 82 m² Powierzchnia: 81.8 m² Cena za m²: 10391.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48.1 m² Cena za m²: 6216.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: olejowe Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Lokal handlowy, Mrągowo, Mrągowski, 120 m² Powierzchnia: 120 m² Cena za m²: 5412.5 zł Liczba pomieszczeń: 10 Rynek: wtórny Ogłoszenie 649 500 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 260 m² Cena za m²: 2963.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 770 400 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 69 m² Powierzchnia: 69.2 m² Cena za m²: 7008.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 485 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48.2 m² Cena za m²: 8713.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Cena za m²: 4987.5 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 9068.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 19800 m² Powierzchnia: 19800 m² Cena za m²: 202.02 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 79 m² Powierzchnia: 78.6 m² Cena za m²: 18670.05 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 1 467 466 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 3594 m² Powierzchnia: 3594 m² Cena za m²: 60 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 215 640 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Dom, Mrągowo, Mrągowski, 290 m² Cena za m²: 11034.48 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1552 m² Ogłoszenie 3 200 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Komercyjne, Mrągowo, Mrągowski, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Liczba pomieszczeń: 6 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 63 m² Powierzchnia: 62.5 m² Cena za m²: 5360 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1200 Ogłoszenie 335 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 45 m² Powierzchnia: 45.29 m² Cena za m²: 9838.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 445 570 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Mieszkanie, Mrągowo, Mrągowski, 48 m² Powierzchnia: 48.4 m² Cena za m²: 7231.4 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo
Działka, Mrągowo, Mrągowski, 1928 m² Powierzchnia: 1928 m² Cena za m²: 149.9 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Mrągowo