Mieszkanie, Ostrołęka, 29 m² Powierzchnia: 28.6 m² Cena za m²: 8216.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1969 Ogłoszenie 235 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 35 m² Powierzchnia: 34.72 m² Cena za m²: 8208.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 1921 m² Powierzchnia: 1921 m² Cena za m²: 2863.09 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 500 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 48 m² Powierzchnia: 48.17 m² Rok budowy: 1980 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 38 m² Powierzchnia: 37.94 m² Cena za m²: 7090.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 4955 m² Powierzchnia: 4955 m² Cena za m²: 381.43 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 47 m² Powierzchnia: 47.31 m² Cena za m²: 6552.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 310 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 32 m² Powierzchnia: 32.3 m² Cena za m²: 7399.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 239 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 94 m² Cena za m²: 6592.94 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 946 m² Ogłoszenie 620 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, Pomian, 101 m² Powierzchnia: 100.5 m² Cena za m²: 10447.76 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 120 m² Cena za m²: 6625 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 128 m² Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 795 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Komercyjne, Ostrołęka, Pomian, 72 m² Powierzchnia: 71.62 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 109 m² Cena za m²: 6171.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 603 m² Ogłoszenie 670 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 109 m² Cena za m²: 6125.64 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 516 m² Ogłoszenie 665 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Komercyjne, Ostrołęka, Pomian, 73 m² Powierzchnia: 72.84 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 42 m² Powierzchnia: 41.7 m² Cena za m²: 7194.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1935 Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 185 m² Cena za m²: 5291.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1645 m² Ogłoszenie 979 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 213 m² Cena za m²: 3850.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 243 m² Ogłoszenie 820 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 51 m² Powierzchnia: 51.3 m² Cena za m²: 6998.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1994 Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Cena za m²: 6458.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Ogłoszenie 310 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 100 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 810 m² Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 12400 m² Powierzchnia: 12400 m² Cena za m²: 185.48 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 253 m² Cena za m²: 3510.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1973 Powierzchnia działki: 677 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 9448 m² Powierzchnia: 9448 m² Cena za m²: 210.63 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 61 m² Powierzchnia: 60.6 m² Cena za m²: 6600.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 62 m² Powierzchnia: 62.22 m² Cena za m²: 8823.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 60 m² Powierzchnia: 59.66 m² Cena za m²: 6285.62 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 375 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 40 m² Powierzchnia: 39.67 m² Cena za m²: 8200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 325 294 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 50 m² Powierzchnia: 49.62 m² Cena za m²: 7500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 372 150 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 50 m² Powierzchnia: 50.14 m² Cena za m²: 7800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 391 092 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 135 m² Cena za m²: 3400 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 812 m² Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 81 m² Powierzchnia: 80.73 m² Cena za m²: 7600.02 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 613 550 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 45 m² Powierzchnia: 45.09 m² Cena za m²: 7800 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 351 702 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 893 m² Powierzchnia: 893 m² Cena za m²: 301.23 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 48 m² Powierzchnia: 48.17 m² Cena za m²: 6622.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Ogłoszenie 319 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 125 m² Cena za m²: 4784 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1961 Powierzchnia działki: 620 m² Ogłoszenie 598 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 54 m² Powierzchnia: 53.63 m² Cena za m²: 8745.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 10749 m² Powierzchnia: 10749 m² Cena za m²: 372.13 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 2219 m² Powierzchnia: 2219 m² Cena za m²: 224.88 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 4873 m² Powierzchnia: 4873 m² Cena za m²: 61.15 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 298 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 61 m² Powierzchnia: 61.26 m² Cena za m²: 5381.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 329 690 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 6647.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1972 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 292 m² Cena za m²: 3257.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 630 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 48 m² Powierzchnia: 47.98 m² Cena za m²: 7398.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Ogłoszenie 355 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 165 m² Powierzchnia: 165 m² Cena za m²: 4478.79 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 739 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Działka, Ostrołęka, 8100 m² Powierzchnia: 8100 m² Cena za m²: 208.64 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 690 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 54 m² Powierzchnia: 53.73 m² Cena za m²: 6613.62 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 355 350 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Mieszkanie, Ostrołęka, 80 m² Powierzchnia: 79.89 m² Cena za m²: 7400 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 591 186 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Lokale 440 mkW w Ostrołece/centrum miasta/ Powierzchnia: 440 m² Liczba pomieszczeń: 2 Typ komercyjny: inny obiekt do negocjacji Ogłoszenie 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 124 m² Cena za m²: 5203.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 647 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 62 m² Cena za m²: 6300.48 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 55 m² Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka
Dom, Ostrołęka, 150 m² Cena za m²: 4964.07 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 746 000 zł Sprzedający: firma Ostrołęka