Działka, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 4550 m² Powierzchnia: 4550 m² Cena za m²: 80 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 364 000 zł Sprzedający: firma Tuczno
Działka, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 364 m² Powierzchnia: 364 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 36 400 zł Sprzedający: firma Tuczno
Działka handlowo-usługowa, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 255 m² Powierzchnia: 255 m² Cena za m²: 2231.37 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 569 000 zł Sprzedający: firma Tuczno
Działka, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 539 m² Powierzchnia: 539 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 53 900 zł Sprzedający: firma Tuczno
Działka, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 616 m² Powierzchnia: 616 m² Cena za m²: 173.7 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 107 000 zł Sprzedający: firma Tuczno
Dom, Tuczno, Tuczno, Wałecki, 140 m² Cena za m²: 9642.86 zł Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1939 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Tuczno