Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 1498 m² Powierzchnia: 1498 m² Cena za m²: 514.02 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 770 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 1531 m² Powierzchnia: 1531 m² Cena za m²: 490 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 750 190 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 140 m² Cena za m²: 3835.71 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 813 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 537 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 143 m² Cena za m²: 6030.43 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 140 m² Cena za m²: 4071.41 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 951 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 569 998 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 4734 m² Powierzchnia: 4734 m² Cena za m²: 422.47 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 999 990 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 244 m² Cena za m²: 6147.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 2325 m² Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Mieszkanie, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 72 m² Powierzchnia: 71.5 m² Cena za m²: 6433.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1938 Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 159 m² Cena za m²: 5897.05 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 939 990 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 1215 m² Powierzchnia: 1215 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 546 750 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 1214 m² Powierzchnia: 1214 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 546 300 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 1565 m² Powierzchnia: 1565 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 704 250 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 159 m² Cena za m²: 5897.05 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 594 m² Ogłoszenie 939 990 zł Sprzedający: firma Żórawina
Działka, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 11765 m² Powierzchnia: 11765 m² Cena za m²: 207.31 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 2 439 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 187 m² Cena za m²: 7210 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 300 m² Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 3000 m² Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 11 000 zł Sprzedający: firma Żórawina
Dom, Żórawina, Żórawina, Wrocławski, 192 m² Cena za m²: 6765.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 759 m² Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Żórawina