Mieszkanie, Bełżyce, Bełżyce, Lubelski, 66 m² Powierzchnia: 66.03 m² Cena za m²: 4376.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Ogłoszenie 289 000 zł Sprzedający: firma Bełżyce
Działka, Bełżyce, Bełżyce, Lubelski, 3847 m² Powierzchnia: 3847 m² Cena za m²: 114.37 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Bełżyce
Dom, Bełżyce, Bełżyce, Lubelski, 50 m² Cena za m²: 4100 zł Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 550 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 205 000 zł Sprzedający: firma Bełżyce
Mieszkanie, Bełżyce, Bełżyce, Lubelski, 69 m² Powierzchnia: 69.3 m² Cena za m²: 6767.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Bełżyce