Działka, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 13196 m² Powierzchnia: 13196 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 639 200 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Działka, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 25530 m² Powierzchnia: 25530 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 106 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 128 m² Cena za m²: 6976.02 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 9000 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 50 m² Powierzchnia: 50.29 m² Cena za m²: 8359.08 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 420 378 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 40 m² Powierzchnia: 40.17 m² Cena za m²: 9299.15 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 373 547 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 76 m² Powierzchnia: 76.25 m² Cena za m²: 7504.92 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 572 250 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 64 m² Powierzchnia: 64.41 m² Cena za m²: 6660.46 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Rzeszowski, 160 m² Cena za m²: 4312.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 64 m² Powierzchnia: 64.41 m² Cena za m²: 6660.46 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 50 m² Powierzchnia: 49.76 m² Cena za m²: 7616.56 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 57 m² Powierzchnia: 57.46 m² Cena za m²: 8039.23 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 461 934 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Działka, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 2856 m² Powierzchnia: 2856 m² Cena za m²: 147.06 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 64 m² Powierzchnia: 64.41 m² Cena za m²: 6660.46 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 82 m² Powierzchnia: 81.97 m² Cena za m²: 7047.6 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 577 692 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 27 m² Powierzchnia: 27.2 m² Cena za m²: 10076.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 274 080 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 9285.71 zł Rynek: pierwotny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 27 m² Powierzchnia: 27.2 m² Cena za m²: 10076.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 274 080 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 62 m² Powierzchnia: 61.71 m² Cena za m²: 8086.21 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 57 m² Powierzchnia: 57.27 m² Cena za m²: 8139.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 466 160 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 57 m² Powierzchnia: 57.27 m² Cena za m²: 8039.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 460 433 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 62 m² Powierzchnia: 61.82 m² Cena za m²: 8029.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 496 378 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 59 m² Powierzchnia: 59.03 m² Cena za m²: 7835.52 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 462 531 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 88 m² Powierzchnia: 88.09 m² Cena za m²: 7290.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 642 248 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 100 m² Cena za m²: 4614.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1962 m² Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 160 m² Cena za m²: 4312.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 614 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Działka, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 7552 m² Powierzchnia: 7552 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 510 400 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 49 m² Powierzchnia: 49.29 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 443 610 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 488 m² Cena za m²: 10655.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 5500 m² Ogłoszenie 5 200 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 134 m² Cena za m²: 10268.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 1 379 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Mieszkanie, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Cena za m²: 10042.86 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 281 200 zł Sprzedający: firma Boguchwała
Dom, Boguchwała, Boguchwała, Rzeszowski, 130 m² Cena za m²: 5396.43 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Boguchwała