Działka, Gorlice, Gorlicki, 12800 m² Powierzchnia: 12800 m² Cena za m²: 10.94 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1900 m² Powierzchnia: 1900 m² Cena za m²: 218.42 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 86 m² Powierzchnia: 85.6 m² Cena za m²: 4497.66 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 385 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Lokal handlowy, Gorlice, Gorlicki, 135 m² Powierzchnia: 135 m² Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 195 m² Cena za m²: 4353.85 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 284 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 100 m² Cena za m²: 4980 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 498 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 26 m² Powierzchnia: 26.48 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 106 m² Powierzchnia: 106 m² Cena za m²: 3301.89 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 8210 m² Powierzchnia: 8210 m² Cena za m²: 85.02 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 698 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 4036 m² Powierzchnia: 4036 m² Cena za m²: 73.09 zł Media: prąd Typ działki: inna Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1282 m² Powierzchnia: 1282 m² Cena za m²: 74.88 zł Media: prąd Typ działki: inna Ogłoszenie 96 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 230 m² Cena za m²: 9586.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 4946 m² Ogłoszenie 2 200 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Liczba pięter budynku: 2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 2 Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 6666.67 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 845 m² Powierzchnia: 845 m² Cena za m²: 110 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 92 950 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 25 m² Powierzchnia: 24.84 m² Cena za m²: 5837.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 145 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1063 m² Powierzchnia: 1063 m² Cena za m²: 102.54 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 109 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 75 m² Powierzchnia: 74.56 m² Cena za m²: 7229.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Ogłoszenie 539 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 151 m² Cena za m²: 4569.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 610 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 27 m² Powierzchnia: 26.68 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 1 400 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 72 m² Powierzchnia: 72.1 m² Cena za m²: 5950.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 62 m² Powierzchnia: 62 m² Cena za m²: 5161.29 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 136 m² Powierzchnia: 136 m² Cena za m²: 6242.65 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1960 m² Powierzchnia: 1960 m² Cena za m²: 127.55 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 70 m² Cena za m²: 7285.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1977 Powierzchnia działki: 9240 m² Ogłoszenie 510 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Komercyjne, Gorlice, Gorlicki, 620 m² Powierzchnia: 620 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 9 300 zł Sprzedający: firma Gorlice
Komercyjne, Gorlice, Gorlicki, 790 m² Powierzchnia: 790 m² Cena za m²: 1835.44 zł Liczba pomieszczeń: 29 Rynek: wtórny Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 150 m² Cena za m²: 4993.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 1500 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 26 m² Powierzchnia: 26.43 m² Cena za m²: 8286.04 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 219 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Lokal usługowy, Gorlice, Gorlicki, 140 m² Powierzchnia: 140 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: pierwotny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 5 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 67 m² Powierzchnia: 66.69 m² Cena za m²: 7272.45 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 485 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1381 m² Powierzchnia: 1381 m² Cena za m²: 108.62 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Biuro, Gorlice, Gorlicki, 130 m² Powierzchnia: 130 m² Cena za m²: 2269.23 zł Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 130 m² Cena za m²: 2269.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Powierzchnia działki: 184 m² Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1100 m² Powierzchnia: 1100 m² Cena za m²: 108.18 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 5222 m² Powierzchnia: 5222 m² Cena za m²: 71.81 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 375 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 250 m² Cena za m²: 2122.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 395 m² Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 2218 m² Powierzchnia: 2218 m² Cena za m²: 261.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 126 m² Cena za m²: 4603.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 829 m² Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 35 m² Powierzchnia: 34.57 m² Cena za m²: 7954.87 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 275 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1497 m² Powierzchnia: 1497 m² Cena za m²: 73.48 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1285 m² Powierzchnia: 1285 m² Cena za m²: 108.17 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 139 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1032 m² Powierzchnia: 1032 m² Cena za m²: 121.12 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 125 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 155 m² Cena za m²: 6419.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 1141 m² Ogłoszenie 995 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 160 m² Cena za m²: 3743.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1976 Powierzchnia działki: 1022 m² Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 328 m² Cena za m²: 2748.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 276 m² Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 68 m² Powierzchnia: 68 m² Cena za m²: 3382.35 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 8235.29 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 920 m² Powierzchnia: 920 m² Cena za m²: 81.52 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 75 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 859 m² Powierzchnia: 859 m² Cena za m²: 127.94 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 109 900 zł Sprzedający: firma Gorlice
Mieszkanie, Gorlice, Gorlicki, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 9447.37 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Lokal handlowy, Gorlice, Gorlicki, 538 m² Powierzchnia: 537.56 m² Cena za m²: 2851.64 zł Liczba pomieszczeń: 4 Rynek: wtórny Ogłoszenie 1 532 925 zł Sprzedający: firma Gorlice
Komercyjne, Gorlice, Gorlicki, 637 m² Powierzchnia: 637 m² Cena za m²: 6122.45 zł Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Ogłoszenie 3 900 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 16800 m² Powierzchnia: 16800 m² Cena za m²: 9.82 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: leśna Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 200 m² Powierzchnia: 200 m² Cena za m²: 1200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Magazyny i hale, Gorlice, Gorlicki, 954 m² Powierzchnia: 954 m² Rok budowy: 1980 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 12 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Dom, Gorlice, Gorlicki, 165 m² Cena za m²: 4212.12 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 760 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 3350 m² Powierzchnia: 3350 m² Cena za m²: 53.73 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Działka, Gorlice, Gorlicki, 1580 m² Powierzchnia: 1580 m² Cena za m²: 59.49 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 94 000 zł Sprzedający: firma Gorlice
Lokal handlowy, Gorlice, Gorlicki, 150 m² Powierzchnia: 150 m² Liczba pomieszczeń: 6 Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 665 m² Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Gorlice