Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 154 m² Cena za m²: 6811.69 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 1862 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 049 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działki rolne na sprzedaż, Grądziki, obręb Zakrzewek Powierzchnia: 4100 m² Typ działki: rolna do negocjacji Ogłoszenie 60 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Mazowiecka
DZIAŁKA 1500 M2 OSTRÓW MAZOWIECKA Powierzchnia: 1500 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 12775 m² Powierzchnia: 12775 m² Cena za m²: 390 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 4 982 250 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 1078 m² Powierzchnia: 1078 m² Cena za m²: 51.95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 56 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 169 m² Cena za m²: 5140.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1201 m² Ogłoszenie 870 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 1395 m² Powierzchnia: 1395 m² Cena za m²: 154.12 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 215 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 2891 m² Powierzchnia: 2891 m² Cena za m²: 117.26 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Magazyny i hale, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 1976 m² Powierzchnia: 1975.63 m² Cena za m²: 1513.44 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 2 990 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 45117 m² Powierzchnia: 45117 m² Cena za m²: 33.25 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 1168 m² Powierzchnia: 1168 m² Cena za m²: 48.57 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 56 732 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 6163.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1994 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 9129 m² Powierzchnia: 9129 m² Cena za m²: 328.62 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 3 000 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 964 m² Powierzchnia: 964 m² Cena za m²: 82.88 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 79 900 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Komercyjne, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 250 m² Powierzchnia: 250 m² Cena za m²: 2476 zł Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: wtórny Ogłoszenie 619 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 71 m² Powierzchnia: 70.62 m² Cena za m²: 6159.73 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 435 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 325 m² Cena za m²: 3692.31 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1135 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 170 m² Cena za m²: 4700 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2400 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 240 m² Cena za m²: 3537.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 521 m² Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Dom, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 1500 m² Cena za m²: 3200 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1903 Powierzchnia działki: 1373 m² Ogłoszenie 4 800 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 55 m² Powierzchnia: 54.97 m² Cena za m²: 8008 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 440 200 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 76 m² Powierzchnia: 75.75 m² Cena za m²: 7689.49 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 582 479 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 70 m² Powierzchnia: 69.54 m² Cena za m²: 7735 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 537 892 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 43 m² Powierzchnia: 43.01 m² Cena za m²: 9765.17 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Lokal handlowy, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 40 m² Powierzchnia: 39.81 m² Cena za m²: 10100 zł Liczba pomieszczeń: 3 Rynek: pierwotny Ogłoszenie 402 081 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Działka, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 908 m² Powierzchnia: 908 m² Cena za m²: 200 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 181 600 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka
Mieszkanie, Ostrów Mazowiecka, Ostrowski, 49 m² Powierzchnia: 49.26 m² Cena za m²: 7754.77 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 382 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Mazowiecka