Działka, Mosina, Mosina, Poznański, 806 m² Powierzchnia: 806 m² Cena za m²: 196.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 158 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 107 m² Cena za m²: 8061.49 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 113 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Działka, Mosina, Mosina, Poznański, 8874 m² Powierzchnia: 8874 m² Cena za m²: 101.42 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 900 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 86 m² Cena za m²: 6933.67 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 150 m² Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 103 m² Cena za m²: 10567.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 337 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 331 m² Cena za m²: 4078.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 1015 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Magazyny i hale, Mosina, Mosina, Poznański, 117 m² Powierzchnia: 117 m² Liczba pomieszczeń: 5 Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 117 m² Ogłoszenie 2 900 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 143 m² Cena za m²: 6853.15 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 496 m² Ogłoszenie 980 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 100 m² Cena za m²: 2500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 1100 m² Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Mieszkanie, Mosina, Mosina, Poznański, 67 m² Powierzchnia: 67 m² Cena za m²: 8505.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 569 900 zł Sprzedający: firma Mosina
Dom, Mosina, Mosina, Poznański, 106 m² Cena za m²: 6119.75 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 230 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Mosina
Magazyny i hale, Mosina, Mosina, Poznański, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 1500 zł Rynek: wtórny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Mosina