Sprzedam działkę blisko Warszawy, domek, las, ROD Nowy Konik Typ działki: rekreacyjna Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Powierzchnia: 500 m² Ogłoszenie 70 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Konik
Magazyny i hale, Nowy Konik, Halinów, Miński, 2954 m² Powierzchnia: 2954 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 60 900 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Działka, Nowy Konik, Halinów, Miński, 20400 m² Powierzchnia: 20400 m² Cena za m²: 196.08 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Działka, Nowy Konik, Halinów, Miński, 11159 m² Powierzchnia: 11159 m² Cena za m²: 304.69 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 3 400 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 230 m² Cena za m²: 3695.65 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 834 m² Liczba pokoi: 7 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Działka, Nowy Konik, Halinów, Miński, 31968 m² Powierzchnia: 31968 m² Cena za m²: 320 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 10 229 760 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Magazyny i hale, Nowy Konik, Halinów, Miński, 6000 m² Powierzchnia: 6000 m² Rok budowy: 2026 Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 140 868 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Magazyny i hale, Nowy Konik, Halinów, Miński, 24318 m² Powierzchnia: 24318 m² Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 570 938 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Działka, Nowy Konik, Halinów, Miński, 9300 m² Powierzchnia: 9300 m² Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 6 500 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Działka, Nowy Konik, Halinów, Miński, 9300 m² Powierzchnia: 9300 m² Cena za m²: 81.72 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 760 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Magazyny i hale, Nowy Konik, Halinów, Miński, 2100 m² Powierzchnia: 2100 m² Rok budowy: 2010 Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 70 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 119 m² Cena za m²: 8016.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 216 m² Cena za m²: 3935.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 736 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Magazyny i hale, Nowy Konik, Halinów, Miński, 120 m² Powierzchnia: 120 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Nowy Konik