Mieszkanie, Warka, Warka, Grójecki, 53 m² Powierzchnia: 53.34 m² Rok budowy: 1985 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: firma Warka
Działka, Warka, Warka, Grójecki, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Warka
Działka, Warka, Warka, Grójecki, 3100 m² Powierzchnia: 3100 m² Cena za m²: 150 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Warka
Mieszkanie, Warka, Warka, Grójecki, 41 m² Powierzchnia: 41 m² Cena za m²: 9731.71 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 170 m² Cena za m²: 7647.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 880 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 233 m² Cena za m²: 11587.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 3027 m² Ogłoszenie 2 700 000 zł Sprzedający: firma Warka
Działka, Warka, Warka, Grójecki, 2078 m² Powierzchnia: 2078 m² Cena za m²: 25.51 zł Media: siła Typ działki: inna Ogłoszenie 53 000 zł Sprzedający: firma Warka
Działka, Warka, Warka, Grójecki, 209 m² Powierzchnia: 209 m² Cena za m²: 952.15 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 101 m² Cena za m²: 5633.66 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 201 m² Ogłoszenie 569 000 zł Sprzedający: firma Warka
Działka, Warka, Warka, Grójecki, 42500 m² Powierzchnia: 42500 m² Cena za m²: 12.59 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: rolna Ogłoszenie 535 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 140 m² Cena za m²: 12500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 14000 m² Ogłoszenie 1 750 000 zł Sprzedający: firma Warka
Magazyny i hale, Warka, Grójecki, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 23 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 212 m² Cena za m²: 8721.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1209 m² Ogłoszenie 1 850 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 178 m² Cena za m²: 6734.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 464 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Warka
Dom, Warka, Warka, Grójecki, 400 m² Cena za m²: 4125 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1945 Powierzchnia działki: 760 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Warka